سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91 - صفحه 12

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 12 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 129

موضوع: نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91

1. Top | #111

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    425
    سلام دوباره به تمام عزيزان
    دوستان از يك منبه موثق شنيدم كه اگر تعداد اعتراضات كتبي نسبت به آزمون نظارت و محاسبات زياد باشه حتما نسبت به نتايج آزمون حداقل براي كساني كه لب مرزي هستند ترتيب اثر قائل مشن،بچه ها شك نكنيد كه حق گرفتني است،بچه ها من با دليل ميگم لطفا به سئوال 29 بتن كه جوابش 100 درصد غلطه وسئوال 14 كه از راهنماي مبحث هفتم اومده و سئوالات 55،16،و....كه دلايل مشابه دارن سر بزنيد،اگه خواستيد من نامه اعتراض به سئوالات رو تو سايت براتون ميزارم لطفا هرچه سريعتر كپي،پيست كنيد و براي دفتر مقررات ملي،بازرسي وزارتخانه وحتي خود وزير ارسال و حتي بهترين كار اينه كه اگر امكان حضوري داريد حضوري ببريد البته من خودم حضوري رفتم .(مطمئن باشيد كه اگر من درصدي فكر ميكدم كه حق به جانب نيستم اصلا دنبالش نمي رفتم ولي باور كنيد كه حق ضاييع شده،من نمرم 49 شده،حتي بچه ها با نمره هاي پايين تر هم پيگيري همه جانبه كنيد شك به دلتون راه نديد.)
    بر سر مردانگي شمشير ميبايد گرفت حق خود از دهان شير ميبايد گرفت

کاربر مقابل پست inshaat عزیز را پسندیده است: poya206

2. Top | #112

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    425
    اينجانب از شركت كنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته عمران-نظارت شهريور91 مي باشم كه نسبت به سئوالات غيرمرتبط وخارج ازمنابع آزمون اعلامي از سوي دفتر مقررات ملي ساختمان وهمچنين پاسخهاي اشتباه در پاسخنامه اصلاحي منتشر شده در تاريخ 17/08/1391 كه منجر به تضييع حقوق بنده،عليرغم مطالعه و تسلط كافي به مباحث مقررات ملي ومنابع آزمون اعلامي از طرف دفتر ترويج مقررات ملي ساختمان شده است، اعتراض دارم.
    (لازم به ذكر است در مورد اشكالات،ابهامات ومغايرت هاي سئوالات مشكل دار با مشاوره از تني چند از اساتيد ومدرسين با تجربه دوره هاي باز آموزي مهندسان واعضاي كميته تدوين برخي از مباحث مقررات ملي ساختمان و تبادل نظر با جمع كثيري از شركت كنندگان محترم نتيجه گيري شده است كه هركدام از سئوالات فوق جاي پيگيري دارد.) درآزمون نظارت ورود به حرفه مهندسان مورخه شهريور 91 :

در سؤال 29 قطعاً "حداقل تعداد آزمونه ها"، مورد سؤال می باشد زیرا مطابق بند 9-6-5-1 حداقل آزمونه ها و تواتر اخذِ سری نمونه ها مقید است . حال آنکه در سؤال مطروحه پیمانکار می تواند در صورت مساوی بودن تعداد ستونهای میانی باستونهای کناری وگوشه ای یک روز بتن های رده c30 ودر روز دوم بتن های رده c35 رادر هر طبقه اجرانمایدودرصورت عدم برابری تعداد ستونهای میانی وگوشه ای یک روز بتن های یک رده ودر روز دوم بتن های دو رده را اجرا تموده وتعداد حداقل آزمونه های مورد نیاز را به 12 عدد یا 18 عدد،حسب هریک از دو حالت فوق تقلیل یابد. پس یقیناً حداقل تعداد مورد نیاز 24 عدد مطابق گزینه اعلام شده در پاسخنامه نمی باشد.
    پيوست: دو از پنج

در سؤال 55 مطابق فصل چهاردهم مبحث درصفحه 248 در تعریف مقدار Ig و yt به کار رفته در رابطه صفحه 250 به منظور محاسبه لنگر ترک خوردگی (Mcr) تصریح گردیده که مقادیر مذکور بدون در نظر گرفتن اثر آرماتورها محاسبه گردند لیکن پاسخ اعلام شده براساس روابط پایه ای مقاومت مصالح بوده و با مندرجات مبحث که مرجع رسمی اعلام شده در امتحان می باشد، مغایرت دارد.

سئوال14 خارج از منابع اعلامي از طرف دفتر ترويج مقررات ملي ساختمان در سايت مربوطه ميباشد وبه هيچ عنوان اشاره مستقيم و غير مستقيم از آن در متن مبحث7 مقررات ملي ساختمان (پي و پي سازي) ذكر نگرديده است وجواب اعلامي در پاسخنامه منتشر شده از طرف سازمان سنجش (گزينه 4) عيناً از راهنماي مبحث فوق بوده كه اساساً به هيچ عنوان جزوء منابع اعلام شده آزمون نمي باشد.

پيوست: سه از پنج

پيوست: چهار از پنج
    سوال 15 كه فشار تماسي انتقالي به زمين خواسته شده است متاسفانه از منابع اعلام شده آزمون طبق اعلام دفتر امور مقررات ملي ساختمان طرح نشده است و سوال مذكور از كتب دانشگاهي پي و پي سازي و مكانيك خاك (تاليف شاپور طاحوني ) طرح شده كه بحث طراحي پي و مكانيك خاك جزو منابع آزمون نمي باشد و فقط مبحث 7 (پي و پي سازي) به صراحت به عنوان منبع آزمون اعلام شده و اطلاعات دانشگاهي به عنوان منبع آزمون نبوده و به اين دلايل ضمن حذف سوال 15، نمره سوال مذكور مي بايست به تمام داوطلبان اضافه گردد.
    سوال 16 كه آزمايشي كه ،براي تخمين پتانسيل روانگرايي زمين هايي كه كه از نوع خاك ماسه اي با تراكم كم بوده و تراز سطح آب زير زميني در آن ها نسبت به سطح زمين كم تر مي باشد خواسته شده ،كه اين سوال هم با كمال تاسف از منابع اعلام شده آزمون طبق اعلام دفتر امور مقررات ملي ساختمان طرح نشده است و سوال مذكور از كتب دانشگاهي پي و پي سازي (تاليف شاپور طاحوني ) طرح شده كه بحث طراحي پي جزو منابع آزمون نمي باشد و فقط مبحث 7 (پي و پي سازي) به صراحت به عنوان منبع آزمون اعلام شده و اطلاعات دانشگاهي به عنوان منبع آزمون نبوده بنابرين ضمن حذف سوال 16، نمره سوال مذكور مي بايست به تمام داوطلبان اضافه گردد.

3. Top | #113

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    425
    سمه تعالي
    مدير كل محترم دفتر مقررات ملي ساختمان جناب آقاي دكتر هوايي تاريخ:06/09/91
    با سلام و احترام

اينجانب از شركت كنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته عمران-نظارت شهريور91 كه علي الرغم مطالعه كافي،تلاش،تجربه اجرايي و كاري به عنوان مدير عامل شركت ساختماني وتسلط در آزمون فوق نمره 49 را كسب كردام نسبت به پاسخ برخي از سئوالات آزمون در پاسخنامه اصلاحي منتشر شده در تاريخ 17/08/1391 وهمچنين نتيجه اعلامي آزمون فوق از طرف دفتر ترويج مقررات ملي ساختمان،معاونت مسكن و ساختمان وزارت محترم راه وشهرسازي اعتراض دارم كه نامه اعتراضي قبلاً به دورنگار دفتر ترويج مقررات ملي ساختمان ارسال گرديده وبه پيوست نامه اعتراضي فوق به صورت حضوري تسليم مي گردد.
    شايان ذكر است سئوالات مورد ترديد سئوالات 29 و55 مربوط به مبحث نهم مقررات ملي ساختمان(طرح واجراي ساختمانهاي بتن آرمه)،سئوالات14 و15 و16مربوط به مبحث هفتم مقررات ملي ساختمان(پي و پي سازي) ونحوه تاثير جواب سئوالات 57 و 58 كه مربوط به درس عناصر وجزئيات رشته معماري است كه با ذكر دلايل واستدلال جامع در پيوست ارائه گرديده است.
    لذا از آن مقام مسئول محترم نسبت به احساسات جريحه دار شده واحقاق حقوق تضييع شده خود و همچنين زماني كه صرف سئوالات مشكل دار شده،خواهان حذف سئوالات مشكل دار فوق و لحاظ كردن نمره مثبت آنها يا پايين آوردن حد نصاب قبولي حداقل به ميزان 1 تا 2 نمره با رعايت برگزاري دوره هاي ويژه حهت اين امر ويا هرگونه صلاحديد ديگر جهت اخذ وصدور پروانه اشتغال به كار مي باشم.
    از بذل توجه آن مقام مسئول محترم کمال تشکر وامتنان رادارم.
    ومن اله التوفيق
    والسلام عليكم

4. Top | #114

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    425
    دوستان لطفا پيگيري كنيد در حق خودتون مرتكب اشتباه نشيد،شك نكنيد كه حقمون ضاييع شده باور كنيد من حضوري رفتم وزارت راه وشهرسازي به آدرس ميدان آرژانتين و با آقاي مهندس نورمحمدي معاونت دفتر مقررات ملي در طبقه سوم ،دفتر عملكرد،ارزيابي ورسيدگي به شكايات مردمي وزارتخانه طبقه هشتم وحتي حضوري نامه اعتراضمو به جناب وزير محترم جناب آقاي نيكزاد دادم،آخه كارخلاف شرع نمي كنيم كه حقمونو مي خوايم وحتي اين حق گرفتن در نهايت باعث سرافرازي و موفقيت براي همين سايت ايرن عمران عزيز هم ميشه كه داد ما رو ميگستره،من اينجا از مدير سايت ايران عمران عزيزمون تقاضا دارم كه اگه امكانش باشه يك نامه جديد از طرف خودشون تهيه كنن ونسبت به اين بي عدالتي و براي احقاق حقوق من بنده حقير وامسال بنده در اقصي نقاط كشور عزيزمون ايران به وزارتخانه راه وشهر سازي واصلا خود جناب وزير محترم ارسال كنن واينكه اين اطلاع رساني كه ما انجام ميديم رو تو سايت ايران سازه عزيز با صلاحديد خودشون بيش از بيش بازتاب بدن با تشكر ويژه از سايت ايران عمران عزيزمون .
    دوستان شماره تلفن بعضي از مسئولين در اين زمينه را باتون ميزارم لطفا دائما پيگيريهاي مستمرتون رو بيشتر حضورييا با نامه ودر نهايت همزمان با همه اينه با تلفن نسبت به متقاعد كردن مسئولين جهت حق پايمال شدمون فراموش نكنيد.
    دوستان ما از سازمان سنجش توقع بيشتر از اين نداريم ولي از وزارت محترم راه و شهرسازي كه جهت مهندسان عزيز پروانه صادر ميكنن وهمچنين اعلام نتايج با نظر و از طرف اين وزارخانه محترم صورت مي گير د توقع بيش از اينها داريم،ضمن اينكه وزارت از جنس حرفه تحصيلي خود ما هستند وانشا الله كه ما رو بهتر درك ميكنن.
    جناب آقاي نورمحمدي معاونت دفتر مقررات ملي ساختمان82244197
    جنب آقاي دكتر هوايي مدير كل محترم دفتر مقررات ملي ساختمان88878031الي9
    خط مستقيم جهت ارتباط با جناب اقاي دكتر هوايي روزهاي دوشنبه ساعت 9تا 11 صبح 88646368
    ساير كارشناسان دفتر مقررات ملي ساختمان 82244195 الي6
    جناب آقاي دكتر صومعهلو مهاون وزير 88646312
    شماره تلفن دفتر وزير محترم راه وشهرسازي 88646050
    88878059
    فكس دفتر بازرسي وزارتخانه جهت ارسال نامه هاي اعتراضي 88646255

5. Top | #115

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    425

نامه اعتراض به نتايج آزمون از طرف سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين

نامه اعتراض به نتايج آزمون از طرف سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    کاربر مقابل پست inshaat عزیز را پسندیده است: CivilF

6. Top | #116

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    479
    سلام دوستان
    من در رشته نقشه برداری شرکت کردم و 5 تا از سوالات ما حذف شد. من در روز امتحان سوالاتی که پاسخ داده بودم را شمردم و تعدادشون 38 بود می دونستم سوالات اشتباه داره ولی فکر نمی کردم اینقدر باشه حداقل 2 بار سوالاتی که دارای مشکل بود را حل میکردم و به جواب نمی رسیدم شاید حدود 30 دقیقه از وقت من را گرفت و باعث شد که بعضی از سوالات دیگر را نیز که می تونستم حل کنم پاسخ ندم الان نمره ام 48 شده است. نامه به فکس قبلی سازمان سنجش به مقررات ملی ساختمان فرستادم و اعتراضم را ارسال کردم در نامه ارسالی عنوان کردم که سازمان سنجش سوالات را بر اساس کلید اولیه تصحیح نموده و کلید ثانویه را اعمال نکرده است. با کارشناسان مقررات ملی ساختمان نیز صحبت کردم. بالاخره یک روز ساعت 6 عصر اقای نور محمدی با من تماس گرفت و در مورد اعتراضم صحبت های داشتیم . در ارتباط با مشکلات امتحان و سوالات و ..... گفتم ولی نکته جالب این بود که اقای نور محمدی گفت که ما نمره سوالاتی را که حذف کردیم به همه داوطلبان دادیم ولی من بهش گفتم که سوالات بر اساس کلید قدیم تصحیح شده و بعید است که سازمان سنجش اینکارو کرده باشه.اخرین صحبتش این بود که ما بصورت رندم تعدادی از پاسخ نامه ها را از سازمان سنجش میگیریم و با کلید سوالات مقایسه می کنیم چنانچه ببینم اعمال نشده است دوباره تصحیح میشوند.من هم به او گفتم که من از بابت تعداد پاسخ هایم کاملا مطمئن هستم میتونید پاسخنامه من را تست کنید اخه توی کارنامه من زده 31 سوال صحیح 7 غلط 22 سوال نزده پس 5 سوال حذف شده کجا رفته.
    دیگه شماره شناسنامه و مشخصات دیگر را گرفت و گفت ما چک می کنیم.
    به نظر من دوستان عزیز در تمامی رشته ها اعتراضات را به ادرس سازمان سنجش و مقررات ملی ساختمان جهت یاداوری فکس کنند تا شاید فرجی شود
    با تشکر
    2 کاربر مقابل پست shadfar عزیز را پسندیده اند: era30060,poya206

7. Top | #117

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    مورد پسند: 28 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    587

سلام

با سلام خدمت دوستان عزيز.......... اون روزهايي كه داد ميزديم يكي بياد كمك واسه اعتراض و بياييد پيگير باشيم كسي نبود و منو يكي دوتا از دوستان به سختي تايپيك رو روپا نگه داشتيم ميتونيد بريد تو سايت ايران سازه ببينيد ...حتي جوري شد كه بعد از 6 سال فعاليت منو بخاطر پيگيري اعتراض ها واسه هميشه اخراج كردند بدون دليل موجه. خيلي واسم سخت بود .اگه توهين يا ... كرده بودم اذيت نميشدم اما فقط بخاطر احقاق حق خودم و سايرين اخراج شدم اونموقع كاش همه بوديد و كمك ميكرديد 100x100 نتيجه بهتر ميشد حالا هم من با شما هستم توكل به خدا .كاري كنيم كه لااقل واسه دوره هاي بعد اين فجايع تكرار نشه
    2 کاربر مقابل پست shahab772 عزیز را پسندیده اند: era30060,آوا

8. Top | #118

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    2
    مورد پسند: 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    420
    ايران سازه اين چند وقت كه از اعتراضا گذشته هر چي پست مربوط به اعتراض بودو قفل كرده بود معلومه اصلا خوشش نمياد به ماها كمك كنه
    من ديروز سرچ كردم ديدم چند تا موضوع بوده كه توش بچه ها داشتن گفتگو مي كردن در اين مورد كه حتي يكيش كه فقط 2تا پست داشت بلافاصله قفل شده بود. يه چيز جالب هم توي سايت نظرسنجي معترضاي آزمون محاسبات ديدم خيلي جالب بود در مورد ايران سازه... نمي تونم عكس آپلود كنم كه بذارم تصويرشو اينجا، ولي مي تونين برين خودتون ببينين... صاحب سايته، معلومه از ايران سازه خوشش نمياد:
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

نتايج نظرسنجيشم جالب بود حيف كه نمي ذاشت راي بدم

9. Top | #119

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    12
    مورد پسند: 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    424
    نقل قول نوشته اصلی توسط آوا نمایش پست ها
    سلام منم وضعیت شمارو دارم .نظارت معماری 49 شدم .وبه سوال34 که از مبحث 7 طرح شده و جزء منابع آزمون نبوده اعتراض دارم . و همین طور به سوال 48.
    سوال 34در مبحث 7 مقررات ملی ساختمان صفحه 10، خط هشتم طبق بند7-2-2-2 رده ژئوتکنیکی 2: ساختمان های با گودبرداری های با عمق کمتر از 6متر یا حداکثر دو طبقه زیرزمین که گزینه 2 صحیحه. اما این سوال ازمنابع معرفی شده نبوده.این سوال هم باید جزء سوالات حذفی در نظر گرفته بشه.
    سوال 48 هم از نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت طرح شده که جز منبع آزمون نبوده، اگر به صفحه ۷۱ نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت مراجعه کنید می بینید که گزینه ۱ به دلیل اینکه بتن با قیف ریخته شده داخل قالب، هیچ اشکالی نداره. اما سوال اینه ؟ ما از کجا باید بفهمیم خطی که در شکل 1 کشیده شده قیف است؟ اکثریت داوطلبان با توجه به مبحث ۹که ارتفاع بتن ریزی را به کمتر از 1.2 متر محدود نموده ، گزینه ۱ روانتخاب کردند. همچنین در مبحث9 صفحه 113طبق بند 9-7-3-2-1 حمل بتن با مقاومت بالای ۱۶۰با چرخ دستی مجاز نمی باشد، که باتوجه به شکل ۱ که اجزای سازه ای بتن ریزی می گردد، گزینه 1 پاسخ درسته.و چون ارتفاع ریزش را معلوم نکرده باز هم در مبحث 9 صفحه 117طبق بند 9-7-4-10 بعلت ازهم پاشیدگی دانه ها گزینه ۱پاسخ صحیحه که درکلید گزینه ۳ اعلام شده .با توجه به مبهم ونامشخص بودن شکل این سوال هم باید جزو سوالات 2 گزینه ای در نظر گرفته بشه.
    با سلام و تشکر خدمت شما دوست و همکار عزیز---- من یک نامه به سازمان سنجش مبنی بر حساب نشدن 5 امتیاز فرستادم ولی با توجه به صحبتهای شما و بررسی متوجه شدم که سوال 34 و 48 ایراد دارند دوباره به نظر شما نامه ای جهت بررسی این 2 سئوال بفرستم؟و اگر ممکنه بگید به کجاها میتونم بجز سنجش اعتراض کنم که متاسفانه سازمانهای نظام مهندسی شهرستانها هیچ اقدامی جهت پیگیری اعتراضات نمیکنند-----با تشکر
    کاربر مقابل پست poya206 عزیز را پسندیده است: آوا

10. Top | #120

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    4
    میزان امتیاز
    422
    نقل قول نوشته اصلی توسط poya206 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر خدمت شما دوست و همکار عزیز---- من یک نامه به سازمان سنجش مبنی بر حساب نشدن 5 امتیاز فرستادم ولی با توجه به صحبتهای شما و بررسی متوجه شدم که سوال 34 و 48 ایراد دارند دوباره به نظر شما نامه ای جهت بررسی این 2 سئوال بفرستم؟و اگر ممکنه بگید به کجاها میتونم بجز سنجش اعتراض کنم که متاسفانه سازمانهای نظام مهندسی شهرستانها هیچ اقدامی جهت پیگیری اعتراضات نمیکنند-----با تشکر
    سلام دوست عزیز. اینکه دوباره به سنجش نامه پست کنید رو نمی دونم . ولی می تونید مثل آقای شادفر که مشکل شمارو داشتن به دفتر مقررات ملی زنگ بزنید و با آقای نور محمدی که معاون دکتر هوایی هستند صحبت کنید .شماره آقای نور محمدی 02182244197
    کاربر مقابل پست آوا عزیز را پسندیده است: poya206

صفحه 12 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

aac، com، http، url، فایلهای، فراهم، فردی، فردا، قدیمی، قدرت، قطع، قطعی، كه، كوتاه، لازم، مقدار، مقررات، مكانيك، ملي، ملی، منابع، مهندسين، مهدی، موفق، موتور، مورد، موردی، موسوی، ميكنند، میلیمتر، میان، میتواند، میدان، میشم، مگر، متناسب، مثال، مجاز، محاسبات، محترم، مدير، مدارک، مربوط، مربوطه، مسئولیت، مشخص، مصوب، مصاحبه، مطلبی، معلق، معنا، معرفی، چقدر، نقطه، نمونه، چند، چه، نهم، چون، نوبت، نوشته، نوع، چي، نژاد، نبودن، نبش، ندادن، ندارد، چرا، چشم، نصف، نظارت، نظرات، نظرتون، همچنین، همه، همین، هیچ، هست، وقت، وقتی، وکالت، وارد، وجود، وشهر، يه، یک، یاد، یعنی، کلاف، کمتر، کنه، کنار، که، کوچکی، کارفرما، کتاب، کجاست، کد، کدام، کریم، کشیدن، گونه، گیر، گانه، گارد، گزینه، پیدا، پیرامون، پیشنهاد، پايان، پایان، پاسخ، پاسخگویی، پدر، پرداخت، www، ؟؟؟، آنلاین، آوردن، آینده، آیا، آرمه، آرامش، آزمون، آزمونهاي، افقی، اقدامات، الان، امید، انچه، اند، اندر، انسانی، اينجا، این، اینکه، اثبات، احداث، ارتفاع، ارسال، از، اسلامشهر، اسم، اساتید، اشكالات، اشکال، اشاره، اصلا، اصطلاح، اضافه، اعمال، اعتماد، اعتراضي، بچه، بنده، به، بهتر، بیان، بگیرم، باور، بايد، بازگشت، بتن، بحث، بدم، برخي، برداشت، بررسي، بررسی، برسی، بسیار، بسته، بصورت، تلاش، تمامی، تو، تواند، تاپیک، تاثیری، تاریخ، تجديد، تحلیلی، تدریس، ترين، تراكم، ترتیب، ترسيم، تسلیم، جوشي، جا، جامعه، جديد، حقوقی، حال، حتما، حتی، حداقل، حضور، حضرت، خواست، خوب، خوبه، خودش، خیال، خارج، خدمات، خصوص، خط، دفاتر، دفاع، دفتر، دومین، دوره، دوستان، دوستانی، دوش، دید، دانشجویی، داره، دارید، دارای، دارد، داستان، در، درک، ذیل، روابط، روح، را، رایانه، زمين، زمان، زمانی، زیر، زده، سوالات، سواد، سید، سپرده، سایت، سابقه، ساختمان، ساختمانهای، سرچ، شفاف، شهرستان، شوند، شوید، شود؟، شاخه، شده، صفحات، ضرورت، طور، طی، طریق، طراحی، طراحان، طرح، علت، عجيب، عزیزان، غلط

نمایش برچسب‌ها