سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    388

Lightbulb نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)

شرایط ویرایش شده و بسیار آسان تر شده است ! لطفا متن را بررسی فرمایید و با من از طریق ایمیل در تماس باشید

نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و مهندسین گرامی

من در تهران یک دفتر مهندسی عمران و معماری دارم . آدرس دفتر در خیابان کارگر جنوبی ، میدان قزوین ، ابتدای خیابان قزوین ، نزدیک شهرداری منطقه 11 می باشد . برای گسترش کار و افزایش درآمد ، نیاز به یک همکار دارم که به صورت پروژه ای و شراکتی 50 – 50 با هم کار کنیم . یعنی در تمامی درآمد ها و مخارج به صورت 50-50 شریک باشیم .

دفتر با وسایل و لوازم و کلیه امکانات فنی و تجهیزات رفاهی ، به صورت کامل متعلق به خودم هست و هیچ گونه هزینه رهن و اجاره وجود ندارد . برخی از وسایل و امکانات ، شامل دو خط تلفن ، اینترنت ، تجهیزات کامل و دوربین نقشه برداری ، یک میز جهت همکار ، سیستم تهویه مطبوع ، اتاق مذاکره جداگانه از اتاق کامپیوتر ها ، کتابخانه دارای تعداد زیادی کتاب مرجع و آموزشی و... می باشند .

به دلیل اینکه من خودم بیشتر درگیر امور خارج از دفتر می باشم و تنها هستم ، درآمد دفتر در حال حاضر کم می باشد و حدود 1 الی 2 میلیون تومان در ماه است . گاهی اوقات این مبلغ کمتر یا بیشتر می شود . اما در صورت همکاری مداوم و اصولی ، امکان افزایش درآمد تا مبالغ بسیار بالاتر وجود دارد .

کارهایی که در دفتر انجام می دهیم شامل طراحی و محاسبات سازه ، نقشه کشی ساختمانی ، سه بعدی سازی ، طراحی معماری ، طراحی نما ، طراحی دکوراسیون ، متره و برآورد ، طراحی سوله ، تهیه نقشه های برق و مکانیک و تاسیسات و... می باشند .

اما به این نکته مهم توجه داشته باشید که جهت همکاری ، فقط تسلط کامل به اتوکد و ترجیحا تری دی مکس در زمینه ساختمانی کافی است و هیچ گونه سرمایه گذاری و آوردن پول نیز مورد نیاز نیست ! تمام وسایل و سرمایه و امکانات موجود است .

شرایط لازم و ضروری مورد نیاز جهت همکاری :

- همکار آقا ، بسیار شاد و خنده رو ، دارای اخلاق غیر رسمی
    - سلامتی کامل جسمی و روحی
    - سکونت دائمی در تهران
    - دانشجو نباشد
    - تسلط به اتوکد
    - امکان حضور دائمی و منظم در دفتر ( شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح تا 6 عصر )
    - آزاد بودن کامل وقت و اشتغال نداشتن در محل دیگر و نداشتن هیچ گونه مشغله کاری دیگر ( توجه : در صورتی که در حال حاضر برای خود کار می کنید و برای خود آگهی و پروژه های در دست انجام دارید ، بسیار عالی است و باز هم امکان همکاری و مذاکره وجود دارد . منظور از اشتغال ، استخدام نبودن در محل دیگر است .)
    - موافقت با شراکت 50-50 و نداشتن حقوق ثابت
    - فعالیت و خلاقیت در کار ، به صورتی که با هم بتونیم در زمان کوتاه تری کار رو گسترش بدیم
    - آشنایی با مذاکره و جذب مشتری ، خوش قول بودن و خوش قرار بودن و انگیزه بالا

شرایطی که ترجیحا باید وجود داشته باشند ، اما الزامی نیستند :

- داشتن سابقه کار شخصی و نمونه کارهای شخصی برای خود (سابقه کار استخدامی و سابقه بیمه به هیچ عنوان اهمیتی ندارد)
    - داشتن ضامن معتبر یا وثیقه (به صورت مالی یا مدارک معتبر مانند مدرک ، شناسنامه ، چک ، سفته و... ) جهت به امانت گذاشتن در دفتر برای دریافت تمامی کلیدهای دفتر و گاوصندوق ها
    - درآمد مورد انتظار تا حد امکان پایین
    - فارغ التحصیل و دارای مدرک فیزیکی و در دسترس عمران یا معماری یا مرتبط با آن (مقطع تحصیلی اهمیتی ندارد)
    - غیر سیگاری
    - ترجیحا مجرد
    - ترجیحا ساکن مناطق جنوب تهران
    - نداشتن مشکل نظام وظیفه و سربازی (دارا بودن معافیت یا پایان خدمت)
    - داشتن پاسپورت و امکان خروج از کشور ، جهت پروژه های طراحی بین المللی
    - تسلط به تری دی مکس
    - ترجیحا داشتن خوردو

در حال حاضر ، من در حال انجام امور اداری برای تاسیس شرکت بین المللی مهندسین مشاور و افزایش تعداد پروژه های خارج از کشور می باشم . هر کدام از دوستان و مهندسین عزیزی که افتخار همکاری با ایشان را داشته باشم ، در صورت داشتن صبر و پشتکار و استواری در کار ، انشاالله با هم آینده بسیار روشن و پر درآمدی را در پیش رو خواهیم داشت .

دوستان و مهندسین گرامی ، هر کس که تمایل به آشنایی و همکاری داره لطفا شماره تلفن ، مشخصات ، رزومه و نمونه کارهای خود را به ایمیل زیر ارسال بفرمایید تا فورا با شما بگیرم . اگر رزومه یا نمونه کار ندارید نیز مشکلی ندارد . لطفا فقط از طریق ارسال ایمیل اقدام بفرمایید . چون به دلیل مشغله کاری ، فرصت نمی کنم به این تاپیک سر بزنم و پیام های خصوصی اینجا را چک کنم .

آدرس ایمیل :

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

اگر آدرس ایمیل بالا مشاهده نمی شود ، آدرس زیر را مشاهده کنید (فاصله ها و اسپِیس های بین حروف را بردارید) :

S P D C M R @ G M A I L . C O M

اگر آدرس دوم نیز مشاهده نمی شود ، آدرس ایمیل به صورت گفتاری :

اِس پی دی سی اِم آر (اَتساین @) جیمِیل دات کام

با تشکر و سپاس فراوان
    ویرایش توسط spdcmr : ۱۵ ۰۳ -۱۳۹۵ در ساعت 14:22

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    388
    شرایط ویرایش شده و بسیار آسان تر شده است ! لطفا متن را بررسی فرمایید و با من از طریق ایمیل در تماس باشید

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    388
    در اینجا لازم می دونم که یک توضیح مهم رو خدمت تمامی دوستان و مهندسین عزیز ارائه کنم . بعضی از دوستان در ایمیل های خودشون پرسیده بودند که چرا و چگونه من حاضر هستم بدون پذیرفتن هیچ گونه سرمایه اولیه ، شراکت 50-50 رو داشته باشم و نیمی از درآمد خودم رو در اختیار شریک قرار بدهم .

در توضیح این موضوع باید عرض کنم که من به طور کلی از کار کارمندی و استخدامی خوشم نمی آید و با این نوع کار به شدت مخالف هستم . خودم هیچ وقت کار استخدامی و کارمندی با حقوق ثابت انجام نداده ام و اکنون نیز که با تلاش خودم و لطف خداوند ، امکانات مختصری را برای کار فراهم کرده ام ، قصد ندارم شخصی را استخدام کنم . بلکه علاقه دارم که شخصی را به صورت همکار و شریک با خودم همراه سازم تا بتواند پیشرفت کند و به یک حقوق ثابت محدود نشود .

دوست دارم که من و شریکم بتوانیم یک آینده بسیار روشن و درآمد نامحدود را در پیش روی خود ببینیم و با انگیزه بسیار بالا در جهت رسیدن به این درآمد در مدت زمانی هر چه کوتاه تر ، تلاش و فعالیت کنیم . من تمایلی ندارم که شخصی را با یک حقوق ثابت استخدام کنم . چون در این صورت ، آن فرد انگیزه کافی را برای پیشرفت ندارد . سر یک ساعت مشخص می آید و سر یک ساعت مشخص می رود و مسئولیتی را نیز بر روی دوش خود احساس نمی کند .

صرفا به انجام کاری که به او محول شده بسنده می کند و دائم به ساعت دیواری دفتر نگاه می کند و منتظر است تا زمان هر چه سریع تر بگذرد و زمان پایان ساعت کاری فرا برسد و سریعا از دفتر خارج شود و به خانه برود !

من همچین حالت و شرایطی را دوست ندارم و دلم می خواهد آن فرد در تمامی مراحل کار و توسعه و گسترش کار و ارائه دادن ایده های جدید ، دلسوزانه در کنار من باشد و مانند خود من ، تمام فکر و ذکر او گسترش کار و افزایش شدید و چشمگیر درآمد باشد . در چنین حالتی است که کار ناگهانی و به شدت پیشرفت می کند و اصطلاحا می توان پول پارو کرد !

من تمام این ها را در گذشته تجربه کرده ام و اکنون نه از روی خامی و بی تجربگی ، بلکه از روی درایت و تجربه و آینده نگری ، این پیشنهاد شراکت را می دهم . امیدوارم که توانسته باشم منظور و هدف خود را به طور کامل توضیح بدهم و بیان کنم .

دوستان و مهندسین عزیز ، همچنان می توانند جهت شراکت با ایمیل من در تماس باشند . با تشکر فراوان .
    آدرس ایمیل :

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

اگر آدرس ایمیل بالا مشاهده نمی شود ، آدرس زیر را مشاهده کنید (فاصله ها و اسپِیس های بین حروف را بردارید) :

S P D C M R @ G M A I L . C O M

اگر آدرس دوم نیز مشاهده نمی شود ، آدرس ایمیل به صورت گفتاری :

اِس پی دی سی اِم آر (اَتساین @) جیمِیل دات کام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع