سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

پروژه ارزیابی نیاز به بهسازی و ارائه طرح بهسازی سازه بتنی با دیوار برشی

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پروژه ارزیابی نیاز به بهسازی و ارائه طرح بهسازی سازه بتنی با دیوار برشی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    394

Unhappy پروژه ارزیابی نیاز به بهسازی و ارائه طرح بهسازی سازه بتنی با دیوار برشی

سلام دوستان

استاد ما دکتر پورزینعلی یک پروژه دو قسمته دادن من کاری با قسمت اول ندارم اما قسمت دومش که بهسازی هست سوال دارم

یک سازه بتنی هست که بنده خودم انتخاب کردم و سیستم رو ایسون دادن سیستم دوگانه در هر دو جهته

3 طبقه هستش و گفتن که بهسازی روش خطی چون خیلی وقتگیره و ممکنه جواب نده معمولا میرن غیر خطی رو انجام میدن از نوع استاتیکی

اینکه دست به دامان شما شدم تا اگه کسی بهسازی با نرم افزار 9.7.4 etabs رو بگه ممنون میشم چون قسمت اول پروژه که تحلیل استاتیکی معادل و دینامیکی و تاریخچه زمانی 8 ساختمان 3 و 5 و 7 و 10 طبقه بتنی منظم و نامنظم و مقایسه نتایج ان به این مربوط میشه با همین ورژن درست شده و حتما همینو باید بهسازی کنم.

دستورالعمل 360 رو هم مشکلی ندارم فقط نرم افزار بلد نیستم یعنی نمیدونم چیو کجا بزارم بعضی مقادیر نامفهومن مثلا Ru در محاسبه c1 که از کجا میاد یا Ti و اینکه کجا باید تو نرم افزار تعریف کنم . و معیار های پذیرش و اینا . تقریبا یک ماهه روز و شب دنبال آموزشش هستم و خیلی آموزش پیدا کردم که هیچکدومش بتنی نبودن همه فولادی بودن و اینکه با این ورژن از نرم افزار etabs کار نکردن و مخصوصا دیوار برشی که چجوری معادل سازی میشه در نرم افزار

خواهشا راهنمایی کنید چون فقط 7 روز وقت دارم تازه به ذهنم رسید اینجا بگم شاید فرجی صورت بگیره

باتشکر از وقتی که گذاشتی خوندی و جواب دادی !

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    396
    برای بهسازی عموما از پوش اور استفاده میشه تا ضعف سازه تعیین بشه .که کجا ها باید مقاومتر بشند و ...
    که تحلیل پوش اور هم با SAP یا ETABS 2013 به بعد انجام می شه.من با ETABS 2015 راحت تر بودم چون سپ مشکل همگرایی ش دردسره
    آیین نامه 360 جامع است برای فولادی و بتنی به صورت جدا آیین نامه دارند چاپ سال های(88-92)
    نشریه 524 فکر کنم بیشتر به شما کمک کنه اگر دنبال بیان راحت تر تعریف مفصل و.. باشید
    به سایت زیر سر بزنید فایل های خوبی داره یه عده از آموزش های سایت مجانیه اگر رو خود تحلیل اشراف داشته باشید می تونه مشکلتونو حل کنه
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
    یه مباحثی هم که پولیه و کامل تر
    به مثال های آیین نامه های بهسازی بتنی نگاه بکنین کمکتون میکنه .انتهای آیین نامه 2 تا مثال باید داشته باشه
    کاربر مقابل پست shahabzahedi عزیز را پسندیده است: admin

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    394
    متاسفانه پروژه های این سایت بدرد نمیخوره یکیشو خریدم ولی چیزی نداشت

در هر صورت ممنون من نحوه تعریف هر کدام از قسمت ها رو میخواستم باز هم ممنون بابت جوابتون
    کاربر مقابل پست alimoazzez عزیز را پسندیده است: admin

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    421
    پایان نامه-پروپوزال-تحقیق دانشجویی (عمران)
    مشاوره و راهنمایی در مورد نرم افزارهای عمرانی و پاسخ سریع به سوالات شما
    —------------------------------------------------
    - انجام تحلیل های اجزاء محدود با ABAQUS
    - سازه های فولادی و مرکب
    - پروژه فولاد و بتن (Etabs-SAP)
    - نگارش و تصحیح و ویرایش پایان نامه
    - نگارش پروپوزال
    - پروژه بهسازی سازه های فولادی و بتنی با SAP
    - پروژه طراحی پل
    - صحت سنجی (Verify) برای پایان نامه
    - ترجمه متون تخصصی عمران
    —-------------------------------------------------
    انجام سریع کار شما و با قیمت مناسب
    —------------------------------------------------—
    صورت پروژه رو با آی دی زیر مطرح کنید:
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع