سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

محرومیت اجباری کارشناس ناپیوسته عمران از آزمون محاسبات - صفحه 7

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 79

موضوع: محرومیت اجباری کارشناس ناپیوسته عمران از آزمون محاسبات

1. Top | #61

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    نقل قول نوشته اصلی توسط i3est نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کادردانی رشته کارهای عمومی ساختمان دارم و واسه کارشناسی هم میخواهم ساختمون بخونم ایا چون مقطع کاردانی و کارشناسی رو تو یه رشته با عنوان مشابه(ساختمان) ادامه بدم میتونم تو ازمون محاسبات شرکت کنم یا خیر ایا راهی داره؟
    ایا میتونم تو ازمون سراسری شرکت کنم و درصورت قبولی واحدهایی که تو دوران کاردانی گذروندم ایا تطبیق داده میشه؟
    متشکرم
    با سلام
    جدیدترین مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها را در آدرس زیر می توانید دانلود کنید:
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

کاردانی شما جز رشته های با کد اصلی است پس نیمی از راه را رفته اید
    بستگی به این دارد که عنوان تکنولوژی یا علمی-کاربردی قبل از این رشته هست یا خیر
    قبل از اینکه عنوان رشته ها به تکنولوژی تغییر پیدا کند رشته عمران عنوانش کارشناسی ناپیوسته مهندسی عمران - عمران بود و این رشته چون تکنولوژی نیست جز رشته های اصلی است و بدون محدودیت در آزمون محاسبات است ولی در حال حاضر تا آنجا که اطلاع دارم عنوان تکنولوژی یا علمی-کاربردی در پشت همه آمده و شما باید دقت کنید که تمام واحدهایی که در فایل موجود در آدرس بالا قرار دارد را در دوره کارشناسی بگذرانید که در این صورت نظارت بدون محدودیت و محاسبات حداکثر تا پایه 2 می توانید دریافت کنید
    موفق باشید
    2 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: i3est,xoni

----------------------------------------------------------

2. Top | #62

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    میزان امتیاز
    3740
    سلام دوستان
    من کادردانی رشته کارهای عمومی ساختمان دارم و واسه کارشناسی هم میخواهم ساختمون بخونم ایا چون مقطع کاردانی و کارشناسی رو تو یه رشته با عنوان مشابه(ساختمان) ادامه بدم میتونم تو ازمون محاسبات شرکت کنم یا خیر ایا راهی داره؟
    ایا میتونم تو ازمون سراسری شرکت کنم و درصورت قبولی واحدهایی که تو دوران کاردانی گذروندم ایا تطبیق داده میشه؟
    متشکرم
    با سلام

قبل از اینکه عنوان رشته ها به تکنولوژی تغییر پیدا کند رشته عمران عنوانش کارشناسی ناپیوسته مهندسی عمران - عمران بود و این رشته چون تکنولوژی نیست جز رشته های اصلی است و بدون محدودیت در آزمون محاسبات است ولی در حال حاضر تا آنجا که اطلاع دارم عنوان تکنولوژی یا علمی-کاربردی در پشت همه آمده و شما باید دقت کنید که تمام واحدهایی که در فایل موجود در آدرس بالا قرار دارد را در دوره کارشناسی بگذرانید که در این صورت نظارت بدون محدودیت و محاسبات حداکثر تا پایه 2 می توانید دریافت کنید
    موفق باشید
    کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده است: i3est

3. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    3
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    354
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام

موفق باشید
    سلام سپاس از محبتتون
    راستش من کمی گیج شدم لطفا اگه میشه یه نگاه به چارت درسی رشته من بندازید و بگید که من شرایط شرکت در ازمون محاسبات و نظارت رو دارم یا خیر و اگه اره ایا محدودیتی داره ؟
    بازم ممنون میشم که وقت ارزشمندتونو در اختیار بنده قرار میدید

2 کاردانی

4. Top | #64

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    میزان امتیاز
    3740
    سلام سپاس از محبتتون
    راستش من کمی گیج شدم لطفا اگه میشه یه نگاه به چارت درسی رشته من بندازید و بگید که من شرایط شرکت در ازمون محاسبات و نظارت رو دارم یا خیر و اگه اره ایا محدودیتی داره ؟
    بازم ممنون میشم که وقت ارزشمندتونو در اختیار بنده قرار میدید

2 کاردانی
    با سلام
    شما اول باید مشخص کنید که عنوان دقیق رشته شما چیست
    معمولا همان عنوانی که در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی نوشته شده در پایان کار و گرفتن مدرک همان عنوان در مدرک درج میشه
    حالا اگر عنوان رشته ساختمان است این رشته جز رشته های اصلی است و دیگر بحث نوع درسهایی که گذرانده اید مطرح نمیشه و کلا بدون محدودیت هستید
    ولی اگر تکنولوژی یا علمی-کاربردی قبل از آن است حتما دروسی که توسط کمیسیون هم ارزی اعلام شده را در طول دوره تحصیل بگذرانید این دروس در تصویر موجود در لینک زیر است:
    برای نظارت تمامی رشته ها محدودیتی ندارند و برای محاسبه اگر تکنولوژی باشید نظارت بدون محدودیت و محاسبات تا حداکثر پایه دو به شما تعلق می گیرد
    برای اینکه بتوانید آزمون دهید هم باید سه سال از مدرک کارشناسی شما گذشته باشد
    2 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: i3est,xoni

5. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    پایه نظام مهندسي
    2نظارن و اجرا
    پسندیده
    711
    مورد پسند: 793 بار در 208 پست
    میزان امتیاز
    1106
    باسلام هرچي درمدركتون قيدشده همون ملاكه و ديگرهيچ ...
    3 کاربر مقابل پست mehrdad52 عزیز را پسندیده اند: admin,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7
    براي موفقيت با كساني همراه شويد كه ماموريتي مشابه شمادارند...

6. Top | #66

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه تبریز
    سال اخذ مدرک
    1352
    پایه نظام مهندسي
    پایه یک :نطارت واجرا
    پسندیده
    693
    مورد پسند: 1,134 بار در 353 پست
    میزان امتیاز
    1304
    نقل قول نوشته اصلی توسط papillo نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب بنده کاردانی کاردان فنی عمران-کارهای عمومی ساختمان را دارم و در تاریخ20/6/85فارغ التحصیل شدم و دوره کارشناسی را در تاریخ 11/10/87فارغ التحصیل شدم در دانشنامه نوشته شده (مهندسی عمران-عمران)ولی الان شانسی بعده چندسال(6سال)(1393 )وقتی به سایت دانشگاهم میرم رو پنل کاربردیم نوشته تکنولوژی مهندسی عمران-عمران.(آیا این موضوع میتونه بنده رو اذیت کنه یا ملاک همونیه که تو دانشنامه زدن چون بنده 6سال میشه کارشناسیمو تموم کردم بنده عضو نظام ارومیه هستم)دروس هم ارزی کمسیون در زمان تحصیل بنده ارائه نشده بود و بنده(ریاضیات عمومی ومقدمات آمار 4 واحد را در کاردانی بجای ریاضیات عمومی 1را پاس کردم و زمین شناسی و مصالح ساختمان 3واحد(درکاردانی)و اجرای ساختمانهی فلزی 2واحد وبتنی 2واحد و سنتی 2واحد را به جای روشهای اجر ا پاس کردم)درسی مثل طراحی معماری را در زمان تحصیل بنده در دانشگاه ارئه نکرده بود الان بنده می توانم محاسبات تا پایه چندم ونظارت امتحان دهم اجرا را دارم و دانشجوی سال آخر ارشد سازه هستمآلبته واسه محاسبات مرداد 94ثبت نام کردم زنگم زدم به نظام ولو ولو زدن خودشونم موندن چی بگن با تشکر

با سلام -همکار محترم: انچه در مدرک تحصیلی شما درج شده برای نظام ملاک عمل است. نه تعبیر وتفسیر دانشکده- جناب مهندس مهرداد هم درست گفتند-توصییه می کنم این قدر این قضییه را برای نظام مطرح نکنید-برای خودتان ممکنست مشکل در ست کنید-شما اکنون با توجه به مدرک : نظارت واجرا ومحاسبه را شرایط دارید.
    3 کاربر مقابل پست SIAMAK-TORKASHVAN7 عزیز را پسندیده اند: admin,mehrdad52,sara.Architect

7. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    سازه
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK-TORKASHVAN7 نمایش پست ها
    با سلام -همکار محترم: انچه در مدرک تحصیلی شما درج شده برای نظام ملاک عمل است. نه تعبیر وتفسیر دانشکده- جناب مهندس مهرداد هم درست گفتند-توصییه می کنم این قدر این قضییه را برای نظام مطرح نکنید-برای خودتان ممکنست مشکل در ست کنید-شما اکنون با توجه به مدرک : نظارت واجرا ومحاسبه را شرایط دارید.
    ممنون از شما ومهندسین عزیز مبنی بر پاسختون...بنده اصلا قضیه رو برا نظام فقط یکبار پرسدم والسلام..بازم ممنون
    2 کاربر مقابل پست papillo عزیز را پسندیده اند: admin,sara.Architect

8. Top | #68

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    میزان امتیاز
    3740
    نقل قول نوشته اصلی توسط papillo نمایش پست ها
    ممنون از شما ومهندسین عزیز مبنی بر پاسختون...بنده اصلا قضیه رو برا نظام فقط یکبار پرسدم والسلام..بازم ممنون
    با سلام
    همانطور که جناب مهندس ترکاشون فرمودند شما هیچ محدودیتی ندارید و همه آزمونها تا بالاترین پایه را می توانید دریافت کنید
    نظام مهندسی اطلاعات درستی از این مورد ندارد شما باید این مورد را از اداره راه و شهرسازی استان خود سوال می کردید ولی مطمئن باشید که هیچ مشکلی وجود ندارد حتی نامه آن هم که توسط وزارت راه و شهرسازی در این مورد به ادارات خود در استانها فرستاده اند در سایت موجود است
    ملاک عنوان مدرک است همانطور که قبلا هم گفته بودیم اگر عنوانی که در دانشنامه نوشته شده تکنولوژی یا علمی کاربردی بود این مشکلات وجود داشت و کسانی که عنوان مدرک آنها جز رشته های با کد اصلی است دیگر دروسی که گذرانده اند مطرح نمی شود و هیچ مشکلی ندارند
    شما فرمودید عضو نظام مهندسی هم شده اید پس به شما یک کد داده اند که با آن بتوانید ثبت نام کنید که کد اصلی رشته عمران باید 300 باشد که بعد از دو رقم اول از سمت چپ نوشته میشه
    موفق باشید
    3 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: mehrdad52,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7

9. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    سازه
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام
    همانطور که جناب مهندس ترکاشون فرمودند شما هیچ محدودیتی ندارید و همه آزمونها تا بالاترین پایه را می توانید دریافت کنید
    نظام مهندسی اطلاعات درستی از این مورد ندارد شما باید این مورد را از اداره راه و شهرسازی استان خود سوال می کردید ولی مطمئن باشید که هیچ مشکلی وجود ندارد حتی نامه آن هم که توسط وزارت راه و شهرسازی در این مورد به ادارات خود در استانها فرستاده اند در سایت موجود است
    ملاک عنوان مدرک است همانطور که قبلا هم گفته بودیم اگر عنوانی که در دانشنامه نوشته شده تکنولوژی یا علمی کاربردی بود این مشکلات وجود داشت و کسانی که عنوان مدرک آنها جز رشته های با کد اصلی است دیگر دروسی که گذرانده اند مطرح نمی شود و هیچ مشکلی ندارند
    شما فرمودید عضو نظام مهندسی هم شده اید پس به شما یک کد داده اند که با آن بتوانید ثبت نام کنید که کد اصلی رشته عمران باید 300 باشد که بعد از دو رقم اول از سمت چپ نوشته میشه
    موفق باشید
    بله رو کارت عضویتم نوشته بعد دو رقم نوشته شده 300...خیلی ممنونم از شما عزیزان پس با این منوال بنده نگرانی ندارم به لطف خدا
    3 کاربر مقابل پست papillo عزیز را پسندیده اند: admin,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7

10. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    سازه
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    341
    ضمنا پیشاپیش عید همه شما عزیزان مبارک.(با اینکه پدر عزیز رو 6ماه میشه از دست دادم و این دردر سختیه)
    4 کاربر مقابل پست papillo عزیز را پسندیده اند: admin,mehrdad52,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

eng، http، iromran، url، فلزی، فنی، فراهم، قانون، قطعی، كه، لیست، مند، مهندسی، موضوع، میان، میتونم، میشم، مکانیکی، مگر، ماده، متفاوت، مثال، محاسبات، محسوب، مدارک، مرتبط، مشخص، مصوبات، مطالب، معماری، نقشه، نقشه برداری، چون، نوشته، نیمه، ندارد، چرا، نصف، نظام، همچنین، همین، هیچ، های، هست، وقتی، وارد، وجود، یعنی، کمیسیون، کمتر، که، کارهای، کاربردی، کارشناسی، کد، کدوم، گیج، پل، پورتال، پیش، پیشنهاد، پایان، پسوند، www، آینده، آیا، آزمون، الان، انطباق، اینکه، اجرا، اخیر، اخذ، اداره، ارتقاء، ارزی، ارسال، ارشد، از، اصلا، بايد، بتنی، برای، براساس، برداری، برداشته، بصورت، تمامی، تو، توضیحات، تاپیک، تاریخ، ترکیب، ترافیک، جمله، جزوء، حال، حتما، حتی، حداقل، داره، دارای، دارد، در، درباره، درسی، ذیل، راهی، زمانی، سال، ساختمانهای، ساخته، سازمان، سازه، سرفصل، شماره، شهرسازی، شوند، شخص، شده، شرح، صلاحیت، طور، طریق، طراحی، عمومی، عمران

نمایش برچسب‌ها