نحوه نگهداری و کار با دستگاه [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] به صورت زیر می باشد. رعایت نکات زیر باعث افزایش ایمنی اپوراتور و طول عمر دستگاه می باشد.
1. همیشه از عینک ایمنی در هنگام کار استفاده کنید.
2. نگه داشتن انگشتان در دسترس [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] خوداری کنید.
3. منبع تغذیه خم و برش میلگرد به پریز 110-220 ولت و حداقل 20 آمپر وصل کنید. هنگام استفاده از یک سیم رابط، با سیم نازک وصل کنید. این کار باعث افت ولتاژ بیش از حد در واحد شده باعث سوختن که موتور شود.
واحد سیم به شرح زیر می باشد به 220-240 ولت، 50/60 چرخه، منبع قدرت 1 فاز. واحد حدود 8 آمپر را جلب کند. هنگام استفاده از یک سیم رابط، هرگز استفاده کمتر از سیم نمره 2.5 وصل کنید.
4. هنگام استفاده از ژنراتور باید بزرگتر از 5000 وات باشد. توان کمتر از هنگام [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] با عدم کارایی می گردد
5. هنگام روشن کردن دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت در آب و هوا سرد اجازه دهید تا دستگاه 5 الی 10 گرم شود.
6. دستگاه در هنگام استفاده نکردن خاموش کنید و اجازه ندهید تا دستگاه قیچی و خم و برش میلگرد به مدت طولانی روشن باشد
7. همیشه از سریز شدن روغن هیدرولیک جلوگیری کنید.
8. برای کاهش یک نوار و یا بارها، نوار موقعیت بین تیغه های برش. نوار باید در پایین استراحت باز برش به عنوان در نشان داده شده است
نمودار. دکمه سبز تا زمانی که برش ساخته شده و سپس رها کنید. قطع نمی قطعه بسیار کوتاه به عنوان آنها می توانند پرواز کردن و سبب جراحت فردی به شما یا کسی که واقع نزدیک به شما.
9. به خم شدن نوار، چرخش دستگیره تنظیم برای تنظیم زاویه خم مورد نظر. پس از نصب، تمام خم یکسان خواهد بود. نوار موقعیت بین خم غلطک و خم می میرند. نوار باید در همه زمان افقی نگه داشته شود. BEND فقط یک نوار در یک زمان. دو ⅜ "(# 3) میله قطر یا سه ¼" (# 2) میله قطر می توان با هم خم. در یک زمان و یا صدمه به اپراتور و / یا آسیب به دستگاه می تواند منجر ¾ "(# 6) نوار قطر - خم نکنید بیش از 1 - ½" (# 4)، 1 - ⅝ "(5) و یا 1. 3
10. برای تغییر شعاع خم حذف قالب خم امنیت پیچ و مهره با آچار آلن ارائه شده بر روی دستگاه و چرخش به شعاع مورد نظر. حرکت غلطک خم شدن به موقعیت مناسب با کشیدن پین قطره به بالا و خارج.
توجه: برای خمش غلطک باید به موقعیت سوراخ خارج منتقل می شود قادر به خم شدن ⅝ "(5) و یا ¾" (# 6) نوار قطر. با غلطک در موقعیت سوراخ در داخل، تنها میله تا از طریق ½ "(# 4) قطر را به بندر مناسب است.
خم تنظیم برای غلطک کوچک قوصخم خم به موقعیت سوراخ در داخل منتقل شده است. خم مرگ است در محل با شعاع کوچک رو به غلطک خم امن.

مراحل خم میلگرد: خم HOOKS تنگ تر با استفاده از تا ½ "(# 4) DIA. BAR غلطک خم به موقعیت سوراخ در داخل منتقل شده است. خم مرگ است در محل با شعاع بزرگ رو به غلطک خم امن. حداکثر ½ "(# 4) قطر. نوار با این مجموعه به بالا!
توجه: قالب خم باید با استفاده از 2 تامین امنیت مهره محکم بسته شوند و باید تنگ در همه زمان ها و یا صدمه به اپراتور و / یا آسیب به دستگاه نگه داشته می شود می تواند منجر شود.
جهت سهولت کار شرکتها و پیمانکاران ساختمانی تکنو صنعت اقدام به تولید دستگاه خم و برش دو منظوره نموده است که علاوه بر کار [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]،[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] را نیز انجام می دهد. آرماتوربندی که در اصل همان بافت میلگرد هست. از حساس*ترین و بادقت*ترین قسمت*های ساختمانی بتنی می*باشد؛ زیرا کلیه نیروهای کششی در ساختمان بوسیله میلگردها تحمل می*شود. برای تعین تعداد میلگردها (آرماتورها) و تعیین قطر آنها از دو راه که یکی محاسـبه و دیـگری آئیـن*نامه استفاده می*شود. دستگاه خم و برش میلگرد باید طوری طراحی شود که کار با این دستگاه راحت باشد و نیاز به آموزش خاصی نداشته باشد و اپراتور آرماتور بند به سهولت بتواند با آن کار کند. از این رو تکنو صنعت اقدام به تولید انواع دستگاه خم و برش میلگرد با نام تجاری [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] کرده است. دستگاه های خم و برش میلگرد و آرماتور شرکت با [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]کاملاً مطابقت دارد و مورد تایید [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] می باشدانواع مختلف دستگاه خم و برش میلگرد را می تواند در لینک زیر را مشاهده کنید

  • [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
  • [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
  • [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
  • [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
  • [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]


بخش خم کن این دستگاه قادر است میلگرد را در اشکال هندسی گوناگون شامل ادکا، اس، گونیا، خرک خم نماید. تکنو صنعت انواع دستگاههای خم و برش را تولید می کند:* دستگاه خم و برش میلگرد در صنایع ساختمان سازی
* دستگاه خم و برش میلگرد در سازه*های بتنی و [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]و [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
* [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
* دستگاه خم و برش میلگرد آجدار ساده
* دستگاه خم و برش میلگرد جهت خاموت
* دستگاه خم و برش میلگرد جهت تیرچه سازی
* برش میلگرد و خم کردن میلگرد و خاموت زنی با استفاده از دستگاه برقیمزایای دستگاههای تکنو صنعت:1) استفاده از فن آوری جدید در ساخت دستگاه که نتیجه آن سرعت و کیفیت بالاتر دستگاه و قیمت کمتر آن برای مشتری است .
2) دارای سرعت بیشتر در تولید خاموت و خم میلگرد نسبت به مدلهای مشابه موجود در بازار می*باشد.
3) دارای یکسال ضمانت و خدمات پس از فروش
4) قابلیت استفاده از برق تکفاز
5) دارای مدلهای مختلف بسته به نیاز مصرف کننده (برای خم کردن میلگرد 8 تا 50 میلمتر).مشخصات انواع دستگاه خم و برش میلگرد
نام دستگاه : دستگاه میلگرد بر و خمکن دومنظوره
نوع دستگاه : میلگرد بر و خمکن خودکار
منبع تغذیه : برق تک فاز / برق سه فاز
محدوده عملکرد : تا میلگرد 32 میلی متر
سیستم : هیدرولیک
قابلیت جابجایی : دارد
گارانتی : 12 ماه
وزن : 200 کيلوگرم
ابعاد شاسي : 80*110 سانتي متر
ابعاد تيغه : 50*50*25 ميلي متر


مطالب مرتبط

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]