سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

پایان نامه ارشد - صفحه 2

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: پایان نامه ارشد

1. Top | #11

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه تبریز
    سال اخذ مدرک
    1352
    پایه نظام مهندسي
    پایه یک :نطارت واجرا
    پسندیده
    693
    مورد پسند: 1,134 بار در 353 پست
    میزان امتیاز
    1304
    مهندس سالاری :با سلام :این موارد را پیشنهاد دارم. البته من مطالب را همیشه با جزییات می نویسم .پس با حوصله بخوانید.تصمیم با خودتان. 1-معمولا بیمارستان ها :از 50 تا 100 تختخوابی طراحی می شود تا هزار به بالا. -براورد هزینه براساس واحد بیمارستانی:"تخت" است -نه متر مربع -هر تخت منظور متره مالی انجام (فهرست بها)بعد بر تعداد تخت تقسیم می شود .
    2-بیمارستان عمومی :بخشها وقسمت های زیر را دارد:مراقبت-اورزانس-اداری-معاینه ودرمان-اطاقهای عمل-استریل-بیهوشی-و.......که در این چند خط نمی گنجد.
    3-من توصییه می کنم به :سایت : [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] سری بزن . میتوانی کل موارد لازم را با اطلاع سایت ضمیمه:[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] با نقشه ها دانلود کنی.
    3-سایت همکار واستاد ودوست قدیم: ارشیتکت سیروس برادارن : [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] سر بزنید.
    4-من شخصا -10 مرکز فیزیو تراپی (پیرا پزشکی )را برای سازمان بهزیستی خراسان :طراحی-محاسبه-اجرا کرده ام . ازسال 1359 تا 1370 - ودر حال بهره برداری هستند.
    5- البته ان دوران مدیر فنی اداره مهندسی بودم. نقشه ها هم با راپید وروی کالک رسم می شدند. در ارشیو اداره مهندسی انجاست. نمی دانم اگر پایان نامه را مایلی به :مراکز پیرا پزشکی تغیر بده -حداقل شاید اینها بدردت بخورد. ویا اگر در خراسان هستید.ادرس بدهم بروید شهرهای 10 گانه که گفتم از این 20000m2مترمربع در پلانهای مختلف بازدید ونقشه ها را از ادارات بخواهید.اگرچه طراحی واجرای من است ولی بایگانی اداری انان دارند وانها با شناخت حقیر کمکتان می کنند.خودم هم در این سایت هستم برای مطالب نوشتنی وملزومات این بیمارستانهای پیرا پزشکی.
    به هر حال هدف کمک بودوانچه از دست من شاید برای شما بر اید. موفق باشید" :شهرهایی که این مراکز را طراحی واجرا کردم:
    گناباد-فردوس-قاینات-طبس-کاشمر-تربت حیدریه-نیشابور-تربت جام-درگز-بجنورد-شیروان-مشهد-قوچان -چناران-اسفراین-خواف-تایباد-بیرجند(روبروی مرکز اموزش 04 ارتش) موفق باشید.
    2 کاربر مقابل پست SIAMAK-TORKASHVAN7 عزیز را پسندیده اند: admin,اراسته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع