سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

کنسول - صفحه 2

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

موضوع: کنسول

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه دیلمان
    سال اخذ مدرک
    94
    پسندیده
    16
    مورد پسند: 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    452
    با سلام.خدمت آقای ترکاشوند بگم که این تصویر بالا رم کولهس یا همون گروه ا ام ای هستش.و سمبلیک هم نیست.مرکز تجری بود فکر کنم.و یه سوال(ناراحت نشین)رشته ی شما چیه؟این سوتی که مطرح کردین درست نیست.
    خب حالا به دوست عزیزم بگم که من منظورتو میفهمم چیه نیازی نیست اینقدر نمونه بذاری.من همون اول هم فهمیدم.حالا یه پیشنهاد بدم بهت.من چون توی سبک دیکانستراکشن و فولدینگ کار میکنم تفکرم توی طراحی فرق داره با آدمای عادی.بالای تمام شیت های کانسپتت بنویس: any thing is possible
    خب برگردیم موضوع اصلی.زاها حدید مرکز ورزش های آبی لندن رو طراحی کرده دیدی؟اندازشو نمیدونم ولی از 10 متر بیشتره که بدون ستون یک سالن شنا درآوره.لینک عساشو الان برات میذارم.آدرس سایت رم کولهاسو سانتیگو کالاتراوا و زاها حدید رو داری؟
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
    این هم تصویر ورزش های آبی لندن ویحتما برو:

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه دیلمان
    سال اخذ مدرک
    94
    پسندیده
    16
    میزان امتیاز
    452
    کاربر مقابل پست faridpurreza عزیز را پسندیده است: sara.Architect

3. Top | #13

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه تبریز
    سال اخذ مدرک
    1352
    پایه نظام مهندسي
    پایه یک :نطارت واجرا
    پسندیده
    693
    مورد پسند: 1,134 بار در 353 پست
    میزان امتیاز
    1304
    نقل قول نوشته اصلی توسط faridpurreza نمایش پست ها
    با سلام.خدمت آقای ترکاشوند بگم که این تصویر بالا رم کولهس یا همون گروه ا ام ای هستش.و سمبلیک هم نیست.مرکز تجری بود فکر کنم.و یه سوال(ناراحت نشین)رشته ی شما چیه؟این سوتی که مطرح کردین درست نیست.
    خب حالا به دوست عزیزم بگم که من منظورتو میفهمم چیه نیازی نیست اینقدر نمونه بذاری.من همون اول هم فهمیدم.حالا یه پیشنهاد بدم بهت.من چون توی سبک دیکانستراکشن و فولدینگ کار میکنم تفکرم توی طراحی فرق داره با آدمای عادی.بالای تمام شیت های کانسپتت بنویس: any thing is possible
    خب برگردیم موضوع اصلی.زاها حدید مرکز ورزش های آبی لندن رو طراحی کرده دیدی؟اندازشو نمیدونم ولی از 10 متر بیشتره که بدون ستون یک سالن شنا درآوره.لینک عساشو الان برات میذارم.آدرس سایت رم کولهاسو سانتیگو کالاتراوا و زاها حدید رو داری؟
    این هم تصویر ورزش های آبی لندن ویحتما برو:

با سلام خدمت اقای :پور رضا:
    1-رشته بنده :عمران است (فارغ التحصیل :1352-دانشگاه تبریز)-نه معماری. 66 سال سن وبا 35 سال تجربه کارهای :سازه های بتن-فولاد-سازه های ابی وخاکی(تصفییه خانه ها)-نه-بازیهای ابی! واستخر.(امیدوارم ناراحت نشوید).
    2-خب حالا به دوست عزیزم بگویم:بسیار خوشحالم از اینکه تفکرتان با ادمهای عادی مثل بنده فرق دارد ومسائل را همان اول می فهمید.فکر کنم همان عبارت :هرچیزی ممکن وامکانپذیر را که شما نوشته اید کافی باشد.ودوستان خواندند ومتوجه شدند.نیاز به تکرار بنده نباشد.
    3- ما عمرانی ها -خب -قدرت درک شما را که نداریم ! مجبوریم سئوال کنیم-تمام جزییات را برای دقت وارائه کار درست محاسباتی بخواهیم-والبته در سئوالات نمونه بیاوریم(سوتی!بدهیم). چون باید برای محاسبه این 12 متر و18 متر کنسول فکر !کنیم. ؟!.
    انشاالله که از پاسخ به سبک ودیالوگ خودتان از من ناراحت نشده باشید.
    4- فکر کنم دوست ما (memar1373)با توجه به تجربیات ارزنده شما دیگر نیازی به مشاوره بنده نداشته باشند-از اینکه محبت خواهید فرمود وپاسخ ایشان را داده ورفع مشکل ود را می دهید -بنده بسیار سپاسگزارم. چون نیازی به محاسبات و وقت گذاشتن حقیر نیست وکار مرا سبک کردید.
    3 کاربر مقابل پست SIAMAK-TORKASHVAN7 عزیز را پسندیده اند: mehrdad52,memar1373,sara.Architect

4. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    پایه نظام مهندسي
    2نظارن و اجرا
    پسندیده
    711
    مورد پسند: 793 بار در 208 پست
    میزان امتیاز
    1106
    بي شك وجود مهندس تركاشون از سرمايه ها و مايه افتخار اين سايت وهمه دلسوزان صنعت ساخت وساز اين مرزو بوم خواهد بود و اصلا اين طرز برخورد با پيشكسوتان حرفه مهندسي را نمي پسندم ...
    2 کاربر مقابل پست mehrdad52 عزیز را پسندیده اند: memar1373,sara.Architect
    براي موفقيت با كساني همراه شويد كه ماموريتي مشابه شمادارند...

5. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه دیلمان
    سال اخذ مدرک
    94
    پسندیده
    16
    میزان امتیاز
    452
    اون سوتی نبود.اشتباه تایپ شده.این بود:(سوالی) و اون هم :(تجاری).کیبوردم مشکل داره فکر کنم.
    بله من میدونم باید چه محاسباتی بشه.خب پس اگه شما طرز طراحی منو ببینید پس میگین اجرایی نیست.من منظورم این بود شما اون بیچاره رو نترسونید و اینجور سوالا رو بگین.معمار هر طرحی بزنه اجرا میشه.شک نکنید.برای لمس حرفام به سایت زاها حدید برید.معروف ترین معمار جهان

6. Top | #16

عنوان کاربر
    مدیر بخش معماری
    رشته تحصيلي
    معماری
    پسندیده
    845
    مورد پسند: 712 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    966
    با عرض سلام و احترام خدمت مهندس فرید پور رضا
    در اینکه شما معلومات بالایی دارید شکی ندارم و به حضور شما در عرصه ی معماری افتخار می کنم. برادر من اخلاق هم در هر زمینه ای سهم بسزایی دارد. لطفا لحن صحبت هایتان را کمی ملایم تر کنید. امیدوارم شاهد موفقیت های روزافزونتان باشم.
    باتشکر
    2 کاربر مقابل پست sara.Architect عزیز را پسندیده اند: faridpurreza,mehrdad52
    بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :
    آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی
    پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری . . .

7. Top | #17

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه تبریز
    سال اخذ مدرک
    1352
    پایه نظام مهندسي
    پایه یک :نطارت واجرا
    پسندیده
    693
    مورد پسند: 1,134 بار در 353 پست
    میزان امتیاز
    1304
    اون سوتی نبود.اشتباه تایپ شده.این بود:(سوالی) و اون هم :(تجاری).کیبوردم مشکل داره فکر کنم.
    بله من میدونم باید چه محاسباتی بشه.خب پس اگه شما طرز طراحی منو ببینید پس میگین اجرایی نیست.من منظورم این بود شما اون بیچاره رو نترسونید و اینجور سوالا رو بگین.معمار هر طرحی بزنه اجرا میشه.شک نکنید.برای لمس حرفام به سایت زاها حدید برید.معروف ترین معمار جهان

با سلام مجدد:
    ضمن تشکر از همکار گرانقدرم جناب مهندس مهرداد : (بخاطر تعارف نیست-کار سخت ایشان-راهسازی انهم در منطقه ای با بادهای سهمگین یکسره در طول سال -که من به علت کار در انجا صعوبت کار این مرد را درک میکنم-وکار او از هر مهندسی ساخته نیست.) وتشکر از همکار محترم وعزیزم مهندس سارا ارشیتکت هدف من وهمکارانم بقول شما ترساندن دوست عزیز ارشیتکمان نبوده ونیست. اگر یک مهندس سازه بخواهد کارش درست وقابل جواب باشد باید تمام موارد را بسنجد -چون مسئولیت کوچکترین نشست وصدمه به سازه مستقیم متوجه او می شود-نه مهندس معمار(با پوزش از همکاران محترم مهندسان معمار).
    2 کاربر مقابل پست SIAMAK-TORKASHVAN7 عزیز را پسندیده اند: mehrdad52,sara.Architect

8. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه دیلمان
    سال اخذ مدرک
    94
    پسندیده
    16
    میزان امتیاز
    452
    من لحنم تند نبود.من همیشه با قاطعیت توی معماری حرف میزنم.برداشت بد نکنید سارا خانم.
    حالا این بحثو دیگه جمعش کنید.چیزی نگید.مشکل سازه ی اون دوستمونو حل کنیم.آقای ترکاشوند یه نگاهی به عکس سازه ی مجموعه ورزش های آبی لندن بندازید و این سازه رو تشریح کنید.فکر کنم مشکل دوستمون حل شه.الان آپلودش میکنم

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    2 کاربر مقابل پست faridpurreza عزیز را پسندیده اند: memar1373,sara.Architect

9. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه دیلمان
    سال اخذ مدرک
    94
    پسندیده
    16
    میزان امتیاز
    452
    سایت زاها حدید از صبح مشکل سرور پیدا کرده.به محض اینکه سایت بالا اومد عکس پلان و تصاویرشو میذارم

10. Top | #20

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    با سلام
    همکار گرامی با تشکر از شما که شفاف سازی کردید باید بگویم قاطع بودن بد نیست ولی یک مقدار ملایمت هم بد نیست
    لطفا در تایپ کردن دقت بیشتری نموده و پس از تایپ یکبار مطالب را بررسی کنید تا مشکل تایپی نداشته باشد همانطور که می بینید نبودن یک حرف می تواند معنی متفاوتی داشته باشد
    در سوال جناب مهندس ترکاشون هم مشکل خاصی نبود ایشان فرمودند که در ایران معمولا این چنین هزینه ای برای یک پروژه انجام نمی شود و سوالاتی که مطرح کردند برای این بود که بتوانند راهنمایی بهتری کنند
    شاید این حرف که هر طرحی می تواند قابل اجرا باشد از یک منظر درست باشد ولی باید تمام جوانب در نظر گرفته شود و مطمئنا افرادی مثل زاهاحدید هم بارها طرح خود را تغییر می دهند تا در نهایت این طرح ها که قابلیت اجرا شدن هم داشته باشند ساخته شوند
    با توجه به شناختی که بنده حقیر از ایشان دارم کوهی از تجربه هستند و بودن ایشان در بین دیگر دوستان مایه افتخار ماست و بدون هیچ گونه چشم داشتی تجارب خود را با دیگر دوستان به اشتراک می گذارند و دلسوزانه دیگران را راهنمایی می کنند
    به هر حال این بحث اگر بیشتر از این ادامه پیدا نکند بهتر است
    با تشکر از شما و دیگر دوستان
    2 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: memar1373,SIAMAK-TORKASHVAN7

----------------------------------------------------------

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع