سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

یه راهنمایی از مهندسین کارکشته و با تجربه و آینده نگر

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: یه راهنمایی از مهندسین کارکشته و با تجربه و آینده نگر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر اخراجی
    پسندیده
    17
    مورد پسند: 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

یه راهنمایی از مهندسین کارکشته و با تجربه و آینده نگر

سلام به همه دوستان و مهندسین عزیز..
    من تازه از رشته مهندسی عمران(کارشناسی) فارغ التحصیل شدم میخام کم کم کارای سربازیمو انجام بدم احتمالا اعزام 1ام برج 12 باشم توی این فاصله ی 3،4ماهه بیکارم دنبال کار میگشتم که بیکار نباشم ینی نمیدونم از این فاصله و بیکاریش چه استفاده ای بکنم 1کاری پیدا شد که هیچ ربطی هیـــچ ربطی به عمران نداره اما تنها مزیتش اینه که بت یه حقوقی میده از طرف دیگه تماس گرفتم به یکی از استادایی که باهاش درس داشتم گفتم جایی سراغ نداره که بتونم کار کنم توی این مدت (دفتر مهندسی یا کارگاه ) گفت میخای برو 1کارگاه ولی به عنوان کارآموز باید بری چون واسه این مدت بت حقوق نمیدن ..
    حالا نمیدونم برم جایی که اصن ربطی به رشتم نداره و از نطر سطح کاریش هم پایینه ولی بت یه حقوقی میده که دستت توی جیب بابات نباشه یا برم به عنوان کارآموز جایی کار کنم اصن نمیدونم چیکار کنم .. خیلی گیجم
    آقایون مهندسین آینده نگر به نظر شما چیکار کنم شرایطمم طوری نیست که بگم توی فک و فامیلم مهندس عمران دارم که از نظر کار خیالم راحت باشه .. شماهایی که رشد کردین چیکا کردین ؟ ما چیکار کنیم ؟
    به نظر شما چجوری از وقتم استفاده کنم خودم که دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه ...
    ممنون از همه ..
    2 کاربر مقابل پست mohsensh1990 عزیز را پسندیده اند: boushehromran,Roozbeh84

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    367
    سلام دوست عزیز.. به نظر من بری تو کارگاه ساختمانی خیلی بهتره چون میتونی تو این مدت کم حداکثر استفادرو کنی..
    حداقلش اینه که چیزای جدیدو تو مسیری که هستی تجربه میکنی.. این نظر من بود.. به هر حال خوددانی.....!!!!
    5 کاربر مقابل پست mohsen roodgar عزیز را پسندیده اند: admin,boushehromran,mohsensh1990,Roozbeh84,sara.Architect

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر اخراجی
    پسندیده
    17
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen roodgar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.. به نظر من بری تو کارگاه ساختمانی خیلی بهتره چون میتونی تو این مدت کم حداکثر استفادرو کنی..
    حداقلش اینه که چیزای جدیدو تو مسیری که هستی تجربه میکنی.. این نظر من بود.. به هر حال خوددانی.....!!!!
    مرسی دوست خوبم که جواب دادی ... پس تو هم میگی به عنوان کارآموز برم توی این 3،4ماه بهتره از کاریه که ربطی به عمران نداره ... مرسی
    کاربر مقابل پست mohsensh1990 عزیز را پسندیده است: Roozbeh84

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    با سلام
    به نظر من هم کار در کارگاه که ربط به رشته شما داشته باشه خیلی بهتره چرا که اکثر کسانی که در آینده شغلی خود موفق شدند اول به صورت رایگان به عنوان کارآموز در یک کارگاه کار کرده اند
    بسیاری از دوستانی که من می شناسم به همین روش کار خود را شروع کردند و کم کم جا افتادند و الان در کارهای میلیاردی سرپرست کارگاه هستند
    در حال حاضر با این تعداد زیاد مهندس که از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند کسانی موفق ترند که به کار اجرایی مسلط تر باشند اینکه بنشینیم در خانه و بگوییم کار نیست مطمئن باشیم هیچ وقت به آنچه که مورد نظر شماست نخواهید رسید
    هیچ پیمانکاری کار چند صد میلیونی خود را به یک مهندس صفر کیلومتر نمیدهد
    بسیاری از شرکتهای بزرگ برایشان فرقی نمی کند چقدر حقوق می دهند کسی را می خواهند که به کار مسلط بوده و بتواند کارشان را با سرعت بیشتر به جلو ببرد
    شما می توانید در کارگاه با مواردی که انجام می شه آشنایی پیدا کنید و کم کم به کار مسلط بشید و مهمتر اینکه ترس شما از کار بریزد و هر کاری هم که آینده به شما پیشنهاد شود را بدون ترس از کار انجام دهید
    بسیاری از مهندسان از این ترس دارند که نکند بی تجربگی باعث شود نتوانند کار را جلو ببرند و در کار بمانند و باید بگویم هیچ وقت از کاری نترسید خود اوسا و کارگر کار خود را بلد هستند (البته بستگی به نوع کار دارد) و شما در کارگاه فقط باید برایشان کار تعریف کنید و با داشتن مقداری تجربه می توانید بدون مشکل کار را جمع کنید و هیچ کس صد در صد در یک کار تجربه ندارد و خیلی از تجربه ها در حین کار کسب می شوند.
    موفق باشید
    7 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: boushehromran,engineer7,mehrdad52,mohsensh1990,Roozbeh84,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

----------------------------------------------------------

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر اخراجی
    پسندیده
    17
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من هم کار در کارگاه که ربط به رشته شما داشته باشه خیلی بهتره چرا که اکثر کسانی که در آینده شغلی خود موفق شدند اول به صورت رایگان به عنوان کارآموز در یک کارگاه کار کرده اند
    بسیاری از دوستانی که من می شناسم به همین روش کار خود را شروع کردند و کم کم جا افتادند و الان در کارهای میلیاردی سرپرست کارگاه هستند
    در حال حاضر با این تعداد زیاد مهندس که از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند کسانی موفق ترند که به کار اجرایی مسلط تر باشند اینکه بنشینیم در خانه و بگوییم کار نیست مطمئن باشیم هیچ وقت به آنچه که مورد نظر شماست نخواهید رسید
    هیچ پیمانکاری کار چند صد میلیونی خود را به یک مهندس صفر کیلومتر نمیدهد
    بسیاری از شرکتهای بزرگ برایشان فرقی نمی کند چقدر حقوق می دهند کسی را می خواهند که به کار مسلط بوده و بتواند کارشان را با سرعت بیشتر به جلو ببرد
    شما می توانید در کارگاه با مواردی که انجام می شه آشنایی پیدا کنید و کم کم به کار مسلط بشید و مهمتر اینکه ترس شما از کار بریزد و هر کاری هم که آینده به شما پیشنهاد شود را بدون ترس از کار انجام دهید
    بسیاری از مهندسان از این ترس دارند که نکند بی تجربگی باعث شود نتوانند کار را جلو ببرند و در کار بمانند و باید بگویم هیچ وقت از کاری نترسید خود اوسا و کارگر کار خود را بلد هستند (البته بستگی به نوع کار دارد) و شما در کارگاه فقط باید برایشان کار تعریف کنید و با داشتن مقداری تجربه می توانید بدون مشکل کار را جمع کنید و هیچ کس صد در صد در یک کار تجربه ندارد و خیلی از تجربه ها در حین کار کسب می شوند.
    موفق باشید
    1دنیا ممنون صحبتاتون اینقد خوب که نه تنها خودم خوندم بلکه واسه یه تعداد دیگه هم خوندم چون تموم فکرایی که توی سرم بودو اون ترس از کار و بی تجربگی و اینکه اونایی که توی این پروژه های بزرگن چیشده از کجا رفتن چجوری اینقده بزرگ شدن که یه لشکر آدم ازشون حساب میبرنو کار به این بزرگی رو دارن .. اینکه همه اینا تو جوابتون بود واسم خیلی خوب بود .... خیلی خیلی سپاسگذارم ممنون از راهنمایی و صحبتای خوبتون ...
    کاربر مقابل پست mohsensh1990 عزیز را پسندیده است: Roozbeh84

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsensh1990 نمایش پست ها
    1دنیا ممنون صحبتاتون اینقد خوب که نه تنها خودم خوندم بلکه واسه یه تعداد دیگه هم خوندم چون تموم فکرایی که توی سرم بودو اون ترس از کار و بی تجربگی و اینکه اونایی که توی این پروژه های بزرگن چیشده از کجا رفتن چجوری اینقده بزرگ شدن که یه لشکر آدم ازشون حساب میبرنو کار به این بزرگی رو دارن .. اینکه همه اینا تو جوابتون بود واسم خیلی خوب بود .... خیلی خیلی سپاسگذارم ممنون از راهنمایی و صحبتای خوبتون ...
    اختیار دارید وظیفه است
    امیدوارم بتوانید به آنچه که مورد نظرتان است برسید و البته بدون سعی و تلاش این مورد محقق نخواهد شد
    موفق باشید
    2 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: boushehromran,mohsensh1990

----------------------------------------------------------

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع