آسانسورهای هیدرولیکی گزینه اصلی در محیط*های تجاری امروزی هستند و به طور کلی در ساختمان*هایی با ارتفاع شش طبقه مورد استفاده قرار می*گیرند. آنها در مقایسه با سیستم*های کششی به ماشین آلات بالابر خاصی نیاز ندارند.

مزایای آسانسورهای هیدرولیکی

طراحی شده برای ساختمان*های تجاری کم ارتفاع ​​تا ارتفاع متوسط، امکان حمل مسافر یا بار، امکان ایجاد بازشو از جلو، عقب و طرفین، انعطاف پذیری در طراحی برای استفاده در برنامه*های کاربردی مختلف، Jackhole با پیشران بدون پشتیبان مورد نیاز نیست، سازگار با محیط زیست، با استفاده از روغن هیدرولیک تجزیه شونده در طبیعت، داشتن گزینه*های سفارشی و گزینه*های زیبایی برای مطابقت با نیاز و بودجه شما، این آسانسورها طبق استانداردهای صنعت فعلی قابل تولید و نصب هستند، برنامه*ریزی شده به منظور جلوگیری از خرابی آسانسور به صورت مداوم. ساختمان*هایی که از آسانسورهای هیدرولیک استفاده می*کنند نیاز به تعمیر آسانسور در فواصل زمانی کوتاه نخواهند داشت.
شرکت آسانسور پادرا نماینده مجاز بسیاری از تولید کنندگان و ارائه دهندگان برجسته آسانسور هیدرولیکی و انواع دیگر بوده و استفاده از تجهیزات اختصاصی را توصیه می*کند ما به شما اطمینان می*دهیم که نصب آسانسور شما بیشترین ارزش را به ساختمان شما می*دهد.
آسانسورهای DC

لطفا برای آشنایی با چگونگی رفع مشکلات مشتریان و مواردی که آنها با آن مواجه هستند، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین نوع مناسب برای کاربرد شما راهنمایی کنند. برای آشنایی بیشتر با آسانسورهای هیدرولیکی با ما تماس بگیرید، اطلاعاتی در مورد وضعیت ساختمان خود به ما ارائه دهید تا متوجه شوید که آیا این نوع آسانسورها برای خانه شما مناسب هستند یا خیر.
کارکرد آسانسورهای هیدرولیکی

آسانسورهای هیدرولیکی از پیستونی که درون یک سیلندر حرکت می*کند ساخته شده*اند. یک موتور الکتریکی برای حرکت پیستون، روغن هیدرولیک را به درون سیلندر پمپ می*کند. با پمپ شدن روغن داخل پیستون، پیستون به راحتی کابین آسانسور را بالا می*برد. برای پایین آمدن کابین دریچه*های الکتریکی میزان خارج شدن روغن از پیستون را برای فرود ملایم آسانسور کنترل می*کنند.
کاربرد

آسانسورهای هیدرولیکی در ساختمان*هایی که حداکثر پنج یا شش طبقه ارتفاع دارند، در موارد نادر تا هشت طبقه، بطور گسترده مورد استفاده قرار می*گیرند. این آسانسورها، قادر به حرکت با سرعت حداکثر 60 متر بر دقیقه هستند، همان طور که سیستم*های کششی دنده*ای و غیردنده*ای انجام می*دهند، نیازی به ماشین آلات بالابر خاصی ندارند.
طرح*های سنتی از جک هیدرولیکی تکی استفاده می*کنند که مستقیما در زیر سکو قرار دارد و بر روی زمین نصب می*شود. آنها به صورت آسانسورهای کم ظرفیت یا با ظرفیت متوسط ارائه می*شوند و می*توانند تنظیمات آزاد در جلو و عقب را در خود جای دهند و به حداقل عمق برای گودال و سربار نیاز دارند. برای بلند کردن وزن*های بالا، براساس کاربرد و نیاز پروژه می*توان ظرفیت آسانسورهای هیدرولیکی را تا بیش از 3000 کیلوگرم افزایش داد.
آسانسور هیدرولیک با حفره زیرین

در سیستم*های هیدرولیک دارای حفره زیرین، ماشین آسانسور روی پیستونی سوار می*شود که درون یک سیلندر حرکت می*کند. سیلندر در داخل زمین تا عمق مساوی با ارتفاع آسانسور فرو می*رود. هنگامی که مایع هیدرولیک از طریق دریچه به داخل سیلندر پمپ می*شود، آسانسور بالا می*رود. با بازگشت مایعات به درون مخزن، آسانسور پایین می*آید. این سیستم اغلب تحت عنوان هیدرولیک زیرزمینی شناخته می*شود.
آسانسور هیدرولیک بدون حفره

سیستم*های هیدرولیکی بدون حفره از پیستون*هایی با عملکرد مستقیم نصب شده در کنار کابین برای بالا بردن و پایین آوردن دستگاه استفاده می*کنند. طول حرکت می*تواند عمق گودال و نیازهای احتمالی تراز هوایی را تعیین کند.