[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

در این بخش دانلود پروژه ملات چیست و انواع ملات های ساختمانی کدام است؟ در ۳۸ صفحه تهیه شده که در ادامه بخشی از متن و فهرست آن را برای دانلود قرار داده ایم.
همچنین لینک دانلود پاورپوینت ملات چیست و انواع ملات های ساختمانی کدام است؟ نیز در انتهای این مطلب قرار داده شده است. . مقدمه :

ملات ماده ای خمیری و البته چسبنده است که برای ساخت ساختمان به کار می رود. ملات موجب چسپاندن قطعات مصالح مختلف ساختمانی به یکدیگر می شود. ملات ها به دلیل آنکه قطعات مختلف ساختمان را یکپارچه می کنند نیرو های مختلف را به سمت پی و یا به عبارت بهتر به منطقه زیرین اسکلت ساختمان منتقل می کنند. ملات ها از دو قسمت اصلی تشکیل می شوند، چسب که حجم کمی از ملات را به خود اختصاص می دهد و جسم پرکننده که تقریبا در حدود ۸۰% حجم ملات را تشکیل می دهد. بعنوان نمونه در ملات ماسه سیمان، سیمان بعنوان چسب و ماسه بعنوان جسم پرکننده می باشد. در این پاورپوینت به بررسی انواع ملات های ساختمانی می پردازیم . . فهرست:

عنوان
مقدمه
۱ -ملات گل و کاهگل
۲ملات گل آهک:
۳-ملات ساروج
۴ ملات گچ
۵ -ملات گچ و خاک
۶ ملات گچ و ماسه
۷ملات گچ و پرلیت
۸ ملات گچ و آهک
۹ ملات ماسه سیمان
۱۰ ملاتهای ماسه سیمان آهک (باتارد)
۱۱ ملات سیمان بنایی
۱۲ ملاتهای سیمان ـ پوزولانی و آهک ـ پوزولان
۱۳ ملات ماسه آهک
۱۴ ملاتهای قیری . [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

. [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] رمز فایل فشرده: [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] (پسورد را تایپ نمایید.) [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] حجم فایل در حالت فشرده:۷۳۱ KB [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]