راه حل برای رفع مشکل بعد از کشیدن دندان چیست؟

بعد از کشیدن دندان ، عرض استخوان نسبت به اندازه بیشتر برطرف می شود.

استفاده از کاشت ارزان تر.
پیوند استخوان با قرار دادن ایمپلنت.
پیوند و کاشت استخوان بعد از چند ماه (3 تا 4 ماه).

قطر استخوان موجود قطر کاشت مورد استفاده را دیکته می کند.

در کدام منطقه از کاشت قطر کم استفاده می شود؟

در مناطق با قطر کم.
در مناطقی که فاصله بین دو دندان مجاور بسیار باریک است و جایی برای کاشت قطر استاندارد وجود ندارد.

برخی از نمونه ها عبارتند از:

دندانهای قدامی که مادرزادی نیستند.
بعد از درمان (ارتودنسی).

مزایای استفاده از کاشت قطر کمتر

نیازی به پیوند استخوان بزرگ نیست.
خونریزی کمتری
ناراحتی و درد بعد از عمل.
زمان تعمیر کوتاه تر

مضرات کاشت قطر کمتر

کاشت استخوانی با استخوان کمتر از ایمپلنت های استاندارد.
خطر بیشتر از شکستگی ایمپلنت.
خطر کاشت بیشتر نیروها.

نکاتی برای [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

دندان هایی که باید استخراج شوند معمولاً دارای عفونت هایی هستند که به دلیل خطر مداخله میکروبی از نظر سنتی مورد غفلت واقع شده اند. برخی از بهترین متخصصان کاشت ایمپلنت پیشنهاد می کنند که قرار دادن ایمپلنت در ناحیه لثه یا دندان باعث ایجاد عفونت در آینده می شود. این به دلیل احتمال آلودگی میکروبی ایمپلنت توسط عفونت باقیمانده در منطقه است.

گونه ای از باکتری به نام Bactereroides forsythus وجود دارد که می تواند پس از کشیدن دندان در استخوان بماند و متعاقباً ایمپلنت را آلوده کند. بعد از پاک کردن دندان و پاکسازی حفره و ادامه زمان لازم برای بهبود ، باکتری ها در استخوان باقی می مانند و متعاقبا می توانند ایمپلنت را آلوده کنند. برخی از متخصصان حتی اظهار داشته اند که عفونت های ساده ریشه با درمان کانال ریشه به سادگی درمان می شوند ، که می تواند در آینده منجر به عفونت انتهای ایمپلنت شود. پیشنهاد شده است که میکروب ها حتی یک سال پس از کشیدن دندان می توانند در استخوان فک بمانند.

با این حال ، بسیاری از مطالعات همچنین می گویند که هیچ تفاوتی در لانه گزینی در حفره آلوده وجود ندارد و چند ماه صبر می کنید. برای چنین روشی توصیه می شود که دیابت نداشته باشید و سیگار نکشید. پیوند استخوان معمولاً در این موارد لازم است ، اما در بیشتر موارد نیازی به غشاها نیست و استفاده از آن باید به موارد شدید جذب استخوان بیش از 1 میلی متر محدود شود.
توصیه های کاشت در حفره عفونی چیست؟

یک ساعت قبل [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] توصیه می کند که باید آنتی بیوتیک مصرف شود.
کلرهگزیدین 12٪ باید قبل از جراحی دهان استفاده شود.
حفره با دقت تمیز می شود.
استفاده از آنتی بیوتیک ها بعد از عمل نیز ضروری است.[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]