سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91 - صفحه 11

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 11 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 129

موضوع: نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91

1. Top | #101

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    نقل قول نوشته اصلی توسط poya206 نمایش پست ها
    سلام
    من در آزمون شهریور 91 در رشته نظارت معماری شرکت کردم و نمره آزمونم 49 شده
    تو راهنمای اعلام نتایج نوشته اعتراض خودمونو واسشون پست کنیم ولی در ادامه نوشته امتیاز سوالات نامفهوم و اشتباه داده شده و به این اعتراض پاسخی داده نمیشه
    از دوستان که تجربه دارن میخوام کمکم کنن
    من واقعا نمیدونم چطور اعتراض بنویسم و چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید
    با سلام
    در مورد سوالات نامفهوم شما در آدرس زیر سوالات نهایی نظارت معماری شهریور 91 به همراه کلید آنرا دانلود کنید
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
    در فایل مشخص شده که کدوم سوالات در صورت وجود نامفهوم بوده و حذف شده و اگر از این گونه سوالات را شما جواب داده اید و روی آن اعتراض دارید این اعتراض شما پذیرفته نیست چون نمره آنرا برای همه در نظر گرفته اند
    اما اگر بر روی سوالات دیگر که حذف نشده اند اعتراض دارید می توانید اعتراض خود را به نشانی اعلام شده پست کنید تا پیگیری کنند
    کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده است: boushehromran

----------------------------------------------------------

2. Top | #102

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    12
    مورد پسند: 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    423
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد سوالات نامفهوم شما در آدرس زیر سوالات نهایی نظارت معماری شهریور 91 به همراه کلید آنرا دانلود کنید
    در فایل مشخص شده که کدوم سوالات در صورت وجود نامفهوم بوده و حذف شده و اگر از این گونه سوالات را شما جواب داده اید و روی آن اعتراض دارید این اعتراض شما پذیرفته نیست چون نمره آنرا برای همه در نظر گرفته اند
    اما اگر بر روی سوالات دیگر که حذف نشده اند اعتراض دارید می توانید اعتراض خود را به نشانی اعلام شده پست کنید تا پیگیری کنند
    با تشکر از راهنمایی شما
    اما یه اشتباه وحشتناکی سازمان سنجش مرتکب شده اینکه 5 سوال از مجموع 60 سوال حذف کرده ولی نمره رو از 60 سوال حساب کرده نه 55 سوال میدونین چطور؟من هیچکدوم ازون 5 سوال جواب ندادم و میانگین نمره ام شده 29 امتیاز(نمره49تو کارنامه) حالا یعنی چی؟یعنی از 55 سوال من 29 تا جواب صحیح دادم ولی نمره ام شده 49 جالب نیست؟فقط میتونم بگم متاسفم. اون وضع سوالات آزمون و این وضع نمره دادن و اعلام نتیجه
    ویرایش توسط poya206 : ۰۷ ۰۹ -۱۳۹۱ در ساعت 22:22 دلیل: اضافه نمودن مطلب

3. Top | #103

عنوان کاربر
    مدير کـل سايت
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران سازه
    پایه نظام مهندسي
    1نظارت و اجرا
    پسندیده
    3,174
    مورد پسند: 2,249 بار در 941 پست
    میزان امتیاز
    3740
    با تشکر از راهنمایی شما
    اما یه اشتباه وحشتناکی سازمان سنجش مرتکب شده اینکه 5 سوال از مجموع 60 سوال حذف کرده ولی نمره رو از 60 سوال حساب کرده نه 55 سوال میدونین چطور؟من هیچکدوم ازون 5 سوال جواب ندادم و میانگین نمره ام شده 29 امتیاز(نمره49تو کارنامه) حالا یعنی چی؟یعنی از 55 سوال من 29 تا جواب صحیح دادم ولی نمره ام شده 49 جالب نیست؟فقط میتونم بگم متاسفم. اون وضع سوالات آزمون و این وضع نمره دادن و اعلام نتیجه
    با سلام
    سوالاتی که برای شما حساب شده همون 60 سوال هست فقط اون 5 سوالی که حذف شده نمره اون به همه داده شده یعنی 5 سوال حذف شده ممکنه شما اصلا جواب نداده باشید ولی نمره اون را به عنوان جواب درست براتون در نظر گرفتن
    اگر شما سوالاتی که جواب دادید را یادتون باشه میتونید چک کنید که آیا اشتباهی شده یا نه ولی اگر احساس میکنید که نمره سوالاتی که حذف شده برای شما در نظر گرفته نشده میتونید رو این مورد هم اعتراض کنید
    موفق باشید
    3 کاربر مقابل پست admin عزیز را پسندیده اند: boushehromran,CivilF,poya206

----------------------------------------------------------

4. Top | #104

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    417
    همه با هم يكصدا اعتراض خود به سطح سخت سولات اعلام نماييم

5. Top | #105

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    4
    مورد پسند: 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    422
    سلام
    من در آزمون شهریور 91 در رشته نظارت معماری شرکت کردم و نمره آزمونم 49 شده
    تو راهنمای اعلام نتایج نوشته اعتراض خودمونو واسشون پست کنیم ولی در ادامه نوشته امتیاز سوالات نامفهوم و اشتباه داده شده و به این اعتراض پاسخی داده نمیشه
    از دوستان که تجربه دارن میخوام کمکم کنن
    من واقعا نمیدونم چطور اعتراض بنویسم و چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید
    سلام منم وضعیت شمارو دارم .نظارت معماری 49 شدم .وبه سوال34 که از مبحث 7 طرح شده و جزء منابع آزمون نبوده اعتراض دارم . و همین طور به سوال 48.
    سوال 34در مبحث 7 مقررات ملی ساختمان صفحه 10، خط هشتم طبق بند7-2-2-2 رده ژئوتکنیکی 2: ساختمان های با گودبرداری های با عمق کمتر از 6متر یا حداکثر دو طبقه زیرزمین که گزینه 2 صحیحه. اما این سوال ازمنابع معرفی شده نبوده.این سوال هم باید جزء سوالات حذفی در نظر گرفته بشه.
    سوال 48 هم از نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت طرح شده که جز منبع آزمون نبوده، اگر به صفحه ۷۱ نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت مراجعه کنید می بینید که گزینه ۱ به دلیل اینکه بتن با قیف ریخته شده داخل قالب، هیچ اشکالی نداره. اما سوال اینه ؟ ما از کجا باید بفهمیم خطی که در شکل 1 کشیده شده قیف است؟ اکثریت داوطلبان با توجه به مبحث ۹که ارتفاع بتن ریزی را به کمتر از 1.2 متر محدود نموده ، گزینه ۱ روانتخاب کردند. همچنین در مبحث9 صفحه 113طبق بند 9-7-3-2-1 حمل بتن با مقاومت بالای ۱۶۰با چرخ دستی مجاز نمی باشد، که باتوجه به شکل ۱ که اجزای سازه ای بتن ریزی می گردد، گزینه 1 پاسخ درسته.و چون ارتفاع ریزش را معلوم نکرده باز هم در مبحث 9 صفحه 117طبق بند 9-7-4-10 بعلت ازهم پاشیدگی دانه ها گزینه ۱پاسخ صحیحه که درکلید گزینه ۳ اعلام شده .با توجه به مبهم ونامشخص بودن شکل این سوال هم باید جزو سوالات 2 گزینه ای در نظر گرفته بشه.
    کاربر مقابل پست آوا عزیز را پسندیده است: poya206

6. Top | #106

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    بین المللی امام خمینی
    سال اخذ مدرک
    1392
    پایه نظام مهندسي
    3 محاسبات، نظارت، اجرا
    پسندیده
    567
    مورد پسند: 2,299 بار در 917 پست
    میزان امتیاز
    2657
    نقل قول نوشته اصلی توسط آوا نمایش پست ها
    سلام منم وضعیت شمارو دارم .نظارت معماری 49 شدم .وبه سوال34 که از مبحث 7 طرح شده و جزء منابع آزمون نبوده اعتراض دارم . و همین طور به سوال 48.
    سوال 34در مبحث 7 مقررات ملی ساختمان صفحه 10، خط هشتم طبق بند7-2-2-2 رده ژئوتکنیکی 2: ساختمان های با گودبرداری های با عمق کمتر از 6متر یا حداکثر دو طبقه زیرزمین که گزینه 2 صحیحه. اما این سوال ازمنابع معرفی شده نبوده.این سوال هم باید جزء سوالات حذفی در نظر گرفته بشه.
    سوال 48 هم از نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت طرح شده که جز منبع آزمون نبوده، اگر به صفحه ۷۱ نشریه ۳۲۷ سازمان مدیریت مراجعه کنید می بینید که گزینه ۱ به دلیل اینکه بتن با قیف ریخته شده داخل قالب، هیچ اشکالی نداره. اما سوال اینه ؟ ما از کجا باید بفهمیم خطی که در شکل 1 کشیده شده قیف است؟ اکثریت داوطلبان با توجه به مبحث ۹که ارتفاع بتن ریزی را به کمتر از 1.2 متر محدود نموده ، گزینه ۱ روانتخاب کردند. همچنین در مبحث9 صفحه 113طبق بند 9-7-3-2-1 حمل بتن با مقاومت بالای ۱۶۰با چرخ دستی مجاز نمی باشد، که باتوجه به شکل ۱ که اجزای سازه ای بتن ریزی می گردد، گزینه 1 پاسخ درسته.و چون ارتفاع ریزش را معلوم نکرده باز هم در مبحث 9 صفحه 117طبق بند 9-7-4-10 بعلت ازهم پاشیدگی دانه ها گزینه ۱پاسخ صحیحه که درکلید گزینه ۳ اعلام شده .با توجه به مبهم ونامشخص بودن شکل این سوال هم باید جزو سوالات 2 گزینه ای در نظر گرفته بشه.
    سلام مهندس
    کلید آزمون معماری هم اصلاح شده و تغییرات داشته؟؟
    طراحی سازه، تدریس خصوصی و ترجمه متون انگلیسی
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

7. Top | #107

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    4
    میزان امتیاز
    422
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheitunak نمایش پست ها
    سلام مهندس
    کلید آزمون معماری هم اصلاح شده و تغییرات داشته؟؟
    بله.5 تا سوال حذف شد و 2تا از سوالا هم دو گزینه ای شد.
    کاربر مقابل پست آوا عزیز را پسندیده است: admin

8. Top | #108

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    425
    سلام به همه دوستان عمران،معماري و .....
    دوستان من تو آزمون نظارت عمران شهريور91 نمره 49 شدم،راستش با وجود پاسخنامه جديدي كه منتشر شد هنوز هم سئوالات اشتباه مثل سئوال29و...وسئوالات خارج از منبع مثل سئوال 14 مبحث7(پي و پي سازي) كه از راهنماي مبحث بوده وهمچنين برخورد سليقه اي در نحوه اعمال نظر راجب سئوالات حذفي و با تاثير و... وجود داره كه بنده شخصا اعتراض كتبي كردم وبا مراجعه حضوري به وزارت راه و شهرسازي،سه مورد نامه در اين خصوص به دفتر ترويج مقررات ملي،به بازرسي وزارتخانه و يك نامه هم به شخص وزير دادم وچند دقيقه هم با جناب وزير گفتگو داشتم و البته از ايشان خواستار شدم كه لااقل حد نصاب را 1 تا 2 نمره با صلاحديد خودشون انشاءالله پايين بياورند به اميد اينكه انشاءالله نتيجه بخش باشه، بچه ها ازتون ميخوام شما هم به پيگيريهاي مستمرتون ادامه بدهيد.
    کاربر مقابل پست inshaat عزیز را پسندیده است: poya206

9. Top | #109

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    4
    میزان امتیاز
    422
    سلام .در دفتر مقررات ملی همین بحث نمره دادن مطرح شده.. جواب دفتر این بود: ما مثلا اگه تا ۴۷ رو قبول کنیم اونوقت کسی که ۴۶گرفته میگه پس من چرا قبول نشم حتی اگه ۴۵ رو هم قبول کنیم بازهم ۴۴ اعتراض میکنه.. وبه همین دلیل هیچ وقت این کار رو نمیکنیم.. دوستان بهترین راه اینه که اگه به سوال خاصی اعتراض دارید به سوالات اعتراض کنید..موفق باشید

10. Top | #110

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    2
    مورد پسند: 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    420
    واسه چي با ما اينجوري رفتار مي كنن؟ اصلا به ما به چشم همكارشون نگاه نمي كنن و ازمون طلبكارن... خوب حق دارن ديگه ميگن واسه فقط 5 يا 6 نمره از اين آزمون مورد دار بايد مردود شن،ولي هميشه حرف گوش كرديم و گفتيم ايشالا دفعه بعد ولي تا كي!

اصلا اگه مشكلشون اينه، واسه چي رقابتي نمي كنن آزمونو؟ مطمئنم خيليا قبول مي شدن چون قبوليا اينجوري كه فهميديم به زحمت 5 درصد شده!

وبلاگ هاي فعال معتريضينو اگه ببيننم مي فهمن حرف معترضا چيه (با اجازه ادمين محترم):

2 کاربر مقابل پست era30060 عزیز را پسندیده اند: boushehromran,jafarsydi

صفحه 11 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

aac، com، http، url، فایلهای، فراهم، فردی، فردا، قدیمی، قدرت، قطع، قطعی، كه، كوتاه، لازم، مقدار، مقررات، مكانيك، ملي، ملی، منابع، مهندسين، مهدی، موفق، موتور، مورد، موردی، موسوی، ميكنند، میلیمتر، میان، میتواند، میدان، میشم، مگر، متناسب، مثال، مجاز، محاسبات، محترم، مدير، مدارک، مربوط، مربوطه، مسئولیت، مشخص، مصوب، مصاحبه، مطلبی، معلق، معنا، معرفی، چقدر، نقطه، نمونه، چند، چه، نهم، چون، نوبت، نوشته، نوع، چي، نژاد، نبودن، نبش، ندادن، ندارد، چرا، چشم، نصف، نظارت، نظرات، نظرتون، همچنین، همه، همین، هیچ، هست، وقت، وقتی، وکالت، وارد، وجود، وشهر، يه، یک، یاد، یعنی، کلاف، کمتر، کنه، کنار، که، کوچکی، کارفرما، کتاب، کجاست، کد، کدام، کریم، کشیدن، گونه، گیر، گانه، گارد، گزینه، پیدا، پیرامون، پیشنهاد، پايان، پایان، پاسخ، پاسخگویی، پدر، پرداخت، www، ؟؟؟، آنلاین، آوردن، آینده، آیا، آرمه، آرامش، آزمون، آزمونهاي، افقی، اقدامات، الان، امید، انچه، اند، اندر، انسانی، اينجا، این، اینکه، اثبات، احداث، ارتفاع، ارسال، از، اسلامشهر، اسم، اساتید، اشكالات، اشکال، اشاره، اصلا، اصطلاح، اضافه، اعمال، اعتماد، اعتراضي، بچه، بنده، به، بهتر، بیان، بگیرم، باور، بايد، بازگشت، بتن، بحث، بدم، برخي، برداشت، بررسي، بررسی، برسی، بسیار، بسته، بصورت، تلاش، تمامی، تو، تواند، تاپیک، تاثیری، تاریخ، تجديد، تحلیلی، تدریس، ترين، تراكم، ترتیب، ترسيم، تسلیم، جوشي، جا، جامعه، جديد، حقوقی، حال، حتما، حتی، حداقل، حضور، حضرت، خواست، خوب، خوبه، خودش، خیال، خارج، خدمات، خصوص، خط، دفاتر، دفاع، دفتر، دومین، دوره، دوستان، دوستانی، دوش، دید، دانشجویی، داره، دارید، دارای، دارد، داستان، در، درک، ذیل، روابط، روح، را، رایانه، زمين، زمان، زمانی، زیر، زده، سوالات، سواد، سید، سپرده، سایت، سابقه، ساختمان، ساختمانهای، سرچ، شفاف، شهرستان، شوند، شوید، شود؟، شاخه، شده، صفحات، ضرورت، طور، طی، طریق، طراحی، طراحان، طرح، علت، عجيب، عزیزان، غلط

نمایش برچسب‌ها