یادداشت ها هنگام خرید دستگاه سابلیمیشن

خرید انواع مختلف دستگاه های تصعید ، مستلزم اطلاعات کاملی در مورد آنها است. این دستگاه ها در انواع مختلفی برای چاپ روی لیوان ، تیشرت و غیره یا چند منظوره موجود است که بسته به نیاز و شرایط کار شما نیاز به خرید مدل مناسب دارید.

دستگاه باید دارای یک تنظیم زمان ، دما و فشار باشد

فاکتور زمان در هنگام چاپ یکی از مهمترین عوامل است زیرا چاپ به موقع می تواند کار را با کیفیت تمام کند و از آسیب دیدن مواد جلوگیری می کند.

تایمر در دو نوع دستی و دیجیتال در دسترس است. در حالت دستی ، اپراتور زمان را به صورت دستی تنظیم می کند و باید دستگاه را در زمان معین متوقف کند. اما در نوع تایمر دیجیتال ، اپراتور فقط زمان بندی را برای مدت زمان مشخصی تنظیم می کند ، و تایمر به طور خودکار خاموش می شود و کار انتقال حرارت را کامل می کند.

فشار و کنترل دما از دیگر موارد مهمی است که باید در یک دستگاه وجود داشته باشد.


اندازه خود را با توجه به مواد خود تعیین کنید

دستگاه های سابلیمیشن در اندازه های مختلفی متناسب با انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند. بنابراین می توانید مدل های مختلفی از این دستگاه ها را در اندازه های مختلف ، کوچک ، متوسط ​​، بزرگ و بسیار بزرگ تهیه کنید.

یک مارک معتبر از دستگاه خریداری کنید

بسیار مهم است که شما یک مارک با یک برند معتبر خریداری کنید. بنابراین قبل از خرید دستگاه ، در مورد انواع مختلف آنها تحقیقاتی انجام دهید.

به وزن ، ولتاژ و مصرف برق دستگاه توجه کنید

وزن و ولتاژ دستگاه از جمله مواردی است که هنگام خرید باید در نظر داشته باشید و ویژگی های مورد نظر خود را از دستگاه تهیه کنید. همچنین دستگاه خریداری شده شما باید برق کمی مصرف کند ، زیرا این کار باعث صرفه جویی در هزینه زیادی می شود.


[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

رایانه یا لپ تاپ: برای انتقال اطلاعات چاپ به دستگاه خود ، به رایانه یا لپ تاپ نیاز دارید.
کاغذ تصعید: این مقاله برای انتقال طرح روی جسم استفاده می شود. در کیفیت این مقالات دقت کنید زیرا می توانند در کیفیت چاپ نهایی بسیار مؤثر باشند.
جوهر تصعید: انتقال جوهر برای انتقال کاغذ مورد نیاز است. همچنین باید مراقب کیفیت این جوهر باشید زیرا بر روی خروجی نهایی شما کاملاً تأثیر می گذارد.
پرس حرارتی سابلیمیشن: برای انتقال طرح از کاغذ به محصول دیگر استفاده می شود که برای هر شیء زمان می برد. به عنوان مثال ، 5 دقیقه طول می کشد تا طرح روی تی شرت منتقل شود.
چسب Sublimation: برای تکمیل یک کار با کیفیت ، کاغذ و محصول نباید در حین عملیات چاپ جابجا شوند. برای این منظور چسب های ویژه ای در بازار موجود است.
کاغذ نسوز تصعید: کاغذ و محصول برای جلوگیری از وقوع چنین رویدادی که باید بین کاغذ و صفحه پرس یک کاغذ نسوز قرار گیرد سوزانده می شود.
Target Product: محصول Target شامل تی شرت ، قاب عکس و هر چیز دیگری است که قصد چاپ آن را داریم.


هنگام خرید دستگاه کپی استوک چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟

قبل از خرید دستگاه ، حتماً برای انتخاب نماینده معتبر تحقیقاتی انجام دهید و باید از برخی از ویژگی های یک دستگاه خوب آگاه باشید که ما به شما اطلاع می دهیم تا بتوانید انتخاب کنید. درست:

به یک مرکز خرید معتبر مراجعه کنید: شرکت ها و فروشگاه های سطح بالا در تلاشند تا دستگاه کپی شما را بفروشند. حتما از آنها بازدید کنید زیرا آنها خدمات پس از فروش دارند و تضمین می کنند که در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کنند.
از فروشنده مورد نظر خود بخواهید کیفیت چاپ دستگاه را به شما نشان دهد: چاپی که به عنوان خروجی نشان داده می شود باید دارای رنگ یکنواخت در تمام سطح باشد ، هیچ نقطه اضافی روی آن نباشد ، کاملاً شفاف و پر از رنگ باشد.
تمام قسمت ها را به دقت بررسی کنید: برخی از قسمت های دستگاه کپی مانند پنل LCD ، درام مخزن ، دوبلکس ، برد ، انتقال و موارد مشابه کمیاب و گران هستند ، بنابراین قبل از خرید حتما آنها را بشکنید.
وضعیت صدای دستگاه را بررسی کنید: در هنگام کار دستگاه نباید صدای آزار دهنده ایجاد کند.
اطمینان حاصل کنید که دستگاه چاپگر هنگام چاپ تعداد زیاد عملکرد خوبی دارد: اگر مجبور هستید روزانه با سرعت بالایی چاپ کنید ، این را بخاطر بسپارید که کاغذ نباید در دستگاه گیر کند. حتماً این موضوع را بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید.

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

طبل: تصویر را روی درام توسط کاغذ منتقل کنید.
اسکنر: این برای اسکن مواد روی کاغذ است که این اطلاعات را به حافظه منتقل می کند.
تونر: چاپ توسط تونر انجام می شود و به عنوان سوخت ماشین شناخته می شود.
پودر سنگین یا دوبلور: برای نگه داشتن تونر با بار الکتریکی روی درام استفاده می شود.
گیره کاغذ: کاغذ از طریق کاست به دستگاه منتقل می شود.
انتقال: کاغذ را در زیر طبل منتقل کنید.
بخاری: پودر روی کاغذ را با گرما و فشار تثبیت می کند.
تابلو برق: مسئولیت تأمین نیرو دستگاه برای انجام عملیات.[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]