هیتر ایستاده چه مشخصاتی دارد؟

برای تامین هوای گرم یک محیط می توانید از هیتر و یا بخاری استفاده کنید و دمای هوای محیط را به میزانی دلخواه تنظیم کنید. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که مدل ایستاده یکی از مدل های آن است که در این مقاله قصد معرفی آن را به شما داریم. شما با تهیه این محصولات از سامان طیور می توانید از خدمات پس از فروش در سراسر ایران بهره مند شوید.


کوره هوای گرم ایستاده دارای چه مزایایی است؟

این مدل های هیتر کابینتی دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند که اگر قصد خرید آن ها را دارید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه با سامان طیور همراه باشید:
1. خروجی که برای دمای این مدل ها در نظر گرفته شده است به اندازه 300 درجه فارنهایت است.
2. این مدل ها کاملا دو جداره هستند و عایق حرارتی بسیار خوبی می باشند.
3. برای داشتن دمای بسیار بالا در آن ها، کوره و رادیاتور های ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است.
4. در این مدل ها فن های سانتریفوژ به کار رفته است که کاملا در برابر دما و حرارت های بالا مقاوم هستند و به صورت فولی تسمه هستند.
5. در این مدل از هیتر کابینتی کوره ای هوای گرم می توان هوای ورودی به سیستم داخلی آن را به سادگی کنترل کرد.
6. این مدل پیش روی شما برای استفاده از مرغ داری ها، سالن هایی که در آن پرورش قارچ انجام می شود و مانند این ها بسیار مناسب است.

مزایا و امکانات کولر های پلمیری سلولزی صنعتی

1. به منظور ارتقای راندمان خنک سازی کولر صنعتی، امکان استفاده از اینور تر برای شما وجود دارد بدین معنی که می توانید نحوه عملکرد کمپرسور را تغییر دهید و از حالت های روشن و خاموش خارج شوید.
2. نصب اینور تر مزایای زیادی را در پی دارد زیرا منجر می شود که دیگر نیازی به استارت زدن مداوم کمپرسور نداشته باشید و همین امر مصرف برق را به میزان چشمگیری کاهش می دهد و همین موضوع سبب می شود که هزینه های شما کاهش یابد و بهره وری در مصرف انرژی افزایش یابد.
3. این کولر ها در ظرفیت های مختلفی طراحی شده اند که برای کاربر های متنوعی مناسب هستند.
4. در برخی از مدل های کولر صنعتی می توانید چندین ظرفیت را به صورت دستی و یا از طریق ریموت کنترل تنظیم کنید.
5. بدین منظور که سیستم سرمایشی شما دچار سایش و خرابی نشود از ترموستات و ترمومتر هوشمند استفاده شده است که درجه حرارت دلخواه خود را می توانید تنظیم کنید و دیگر فشار های مضاعف بر روی کولر وارد نمی شود.
6. با استفاده از اپلیکیشن های مخصوصی که نوشته شده است به راحتی می توانید کولر را از راه دور کنترل کنید و این هوشمند سازی شدن کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.
7. اگر نیازی به تعمیر و نگه داری داشته باشید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و محتمل هزینه های اضافی نخواهید شد.