ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

ویژگی و توانایی تابلوسازی پاسارگاد امکان اجرای تمامی ایده های متفاوت و خاص برای کسب و کارها است.
تبلیغات تبدیل به یک جنگ شده. کسب و کارها تلاش زیادی برای بیشتر دیده شدن میکنند. و در عین حال میخواهند متفاوت دیده شوند. رهگذران تابلوهای ساده و تکراری را نادیده میگیرند و براحتی از کنار آنها میگذرند. در اینجاست که یک تابلوی ساده شکست میخورد و دیده نمیشود.

تابلوی خوب چه تابلویی است ؟
تابلوسازی خوب کسب و کار شما را خوب معرفی میکند؛ تابلو مغازه خوب توجه را جذب می کند و به طور موثر به رهگذر و مخاطب پیام میدهد. تابلو مغازه خوب با محیط اطراف آن سازگار است و حتی می تواند به مورد توجه رانندگان نیز باشد. جوامع و کسب و کار به طور یکسان سخت تلاش می کنند تا توجه گردشگران و خریداران را جلب کنند. اما یک تابلو مغازه موفق به دنبال آن نیست که همه چیز مورد نیاز برای دریافت یک پیام اجتماعی یا کسب و کار در سراسر آن باشد. تابلو فروشگاه خوب از طراحی و گرافیک قوی با خوانایی و جذابیت برای بینندگان استفاده می کند.
صاحبان مشاغل و برند از تابلو سازی استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان قادر به یافتن آنها هستند. هیچ کسب و کار و برندی بی نیاز از تابلوسازی نیست، از جمله تابلوهای مرتبط با مشاغل میتوان به تابلو بانکها ، تابلو بیمارستان ها، تابلو ساختمان های دولتی و مدارس، تابلو رستوران و … اشاره کرد. تابلوسازی یک عامل مهم برای نام تجاری، اطلاعات، لوگو و محصولات شما است. بنابراین، چه تابلوسازی خوب است؟
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

حال چند نکته ساده برای جذابیت هرچه بیشتری تابلوسازی برند شما بیان میکنیم:
قوانین ساده برای تابلوسازی جذاب

طراحی ساده تابلو مغازه
طراحی ساده با جذابیت تصاویر درهم تنیده اند. پیام خود را در سراسر تابلو و در چند کلمه برای مخاطبان خود بیان کنید. عبارات مفید و مختصری که در یک مگاه تمام پیام شما را به مخاطب انتقال دهد.

در تابلوسازی با رنگ ها بازی کنید.
تابلو مغازه خوب باید رنگ هایی داشته باشد که با محیط سازگار باشند. به عنوان یک صاحب کسب و کار یا خرده فروش، با استفاده از یک طرح رنگی، نفوذ بصری را افزایش دهید. با استفاده از زیبایی شناسی، احتمال دستیابی به موفقیت به مشتریان شما افزایش می یابد.
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

حفظ تناسب ابعاد و تراکم کلمات
در حالت ایده آل، یک تابلو مغازه که میتواند در قالب تابلو استیل ، تابلو چلنیوم ، تابلو لایت باکس ، تابلو کامپوزیت ، تابلو پلکسی ، تابلو سوئدی و… باشد خوب، 3 تا 5 کلمه خواهد داشت. همیشه از سبک های تمیز، واضح و آسان برای خواندن استفاده کنید تا حداکثر قابلیت خوانایی را داشته باشید. به یاد داشته باشید که با استفاده از حروف بزرگ حرف بزنید، تابلو مغازه را به راحتی قابل خواندن کنید. با استفاده از عبارت کوتاه، حتی از فاصله دور قابل خواندن خواهید بود. در نهایت، بیش از دو فونت متفاوت باید در یک نشانه استفاده شود. قاعده کلی این است که 30 تا 40 درصد از فضای تابلو را به عنوان فضای خالی قرار دهید.
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

استفاده از تصاویر جذاب در تابلوسازی
در هر تابلوی خوب، تصاویر باید عنصر غالب باشند. این تصاویر به راحتی به ناخودآگاه یک خواننده تجاوز می کند. تصاویر پیشنهاد شده بسیار قوی تر از تصاویر عملکردی هستند. از تصويری استفاده کنيد که احساسات و تصورات شديدي را نسبت به برخي از تصاوير استاتيک به ذهن بيننده ایجاد کند.
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

بنابراین، اگر شما به دنبال تابلو به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند هستید سعی کنید این نکات را در طراحی تابلو مغازه خود رعایت نمایید. در نهایت تابلوی شما تبدیل به تابلویی حیرت انگیز خواهد شد و باعث افزایش فروش می شود.
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

مقالات مرتبط تابلوسازی :
ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه
منافع مشتری اولویت تابلوسازی پاسارگاد
طراحی تابلوهای منحصر بفرد و خاص تابلوسازی پاسارگاد
ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی