[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]تاکنون مفتخر بوده با ارائه اطلاعاتی به روز و با جزئیات کامل پروژه های ساختمانی اعم از آدرس , نام سازنده ساختمان , تلفن های در دسترس , کروکی دقیق روی نقشه , مرحله ساخت پروژه و.. را در اختیار فعالان در حوزه ساختمان قرار داده تا مشتریان خود را در امر بازار یابی و رونق کسب و کار آنها یاری نماید .
علاوه بر اطلاعات مذکور امکانات بسیار مفید جهت استفاده کاربردی از این اطلاعات در وب سایت موجود بوده که کاربران بتوانند استفاده حد اکثری از اطلاعات ساختمان های در حال ساخت رو برده و مطمئن باشند می توانند روی این اطلاعات فعالیت مفید و کامل را انجام دهند .
به عنوان مثال یکی از این امکانات , قابلیت ثبت آخرین پیگیری های شما روی پروژه ها بوده , و قادر خواهید بود توسط این سیستم که به شما از طرق پیامک و یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد کرد از وضعیت درخواست های سازندگان ساختمانی که با آنها مذاکرده نموده اید مطلع گردید .
همچین سیستم کارآمدی جدیدی که اخیرا به سایت اضافه گردیده , اطلاع رسانی خودکار و هوشمند مراحل ساخت ساختمان ها می باشد . به این صورت که شما بر روی پروژه در حال ساخت مورد نظر خود گزینه ای را فعال میکنید , تا به محض به روز رساین آن پروژه ساختمانی , پیامی که مشخصات ملک در حال ساخت را در بر دارد برای شما ارسال شود تا شما فرصت مناسب را از دست ندهید .
روش ارسال پیامک تبلیغای یکی از روش های متداول اطلاع رسانی و بازار یابی می باشید که شما قادر خواهید بود با استفاده از پنل قدرتمند و پیشرفته پیامکی , پیامک خود را به سازندگان ساختمانی ارسال نمایید . شما قادر خواهید بود با استفاده از این سیستم در پیام خود نام سازنده ساختمان را به صورت اتوماتیک خطاب نموده یا با اصطلاح پیامک نظیر به نظیر ارسال نمایید.
شما قادر خواهید بود با استفاده از این پنل , محدوده خاصی از روز نقشه را انتخاب نموده و فقط پیام خود را به پروژه های ساختمانی در حال ساخت آن محدوده ارسال نمایید .
از دیگر خدماتی که شما با عضویت در [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] از آن بهره مند خواهید شد , استفاده از کلاس های رایگان بازاریابی است , این کلاس ها در آخر هفته ها برگزار می شوند و شما میتوانید از این کلاس ها جهت رشد دانش بازار یابی و مارکتینگ استفاده کنید .


پرشین سازه
[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]