سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

تاثیر اقلیم بر معماری

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تاثیر اقلیم بر معماری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش معماری
    رشته تحصيلي
    معماری
    پسندیده
    695
    مورد پسند: 995 بار در 499 پست
    میزان امتیاز
    1498

تاثیر اقلیم بر معماری

تاثیر اقلیم بر معماری

رمز:[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
    3 کاربر مقابل پست Ar Sa عزیز را پسندیده اند: admin,sara.Architect,SIAMAK-TORKASHVAN7

خـــدا صـــدامــو میـــشنوی؟ ... بـــاور کـــن بـُــــریـــدم... بُــــریدم از آدمـــهای ایــــن زمیــــنت خـــــدا...

خســـته نیـــستم امــــا خســــته م کــــردن...

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد
    پسندیده
    177
    مورد پسند: 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    411
    سلام مهندس
    من یکبار دیگه هم این خواهش و کردم لطفا یک مقاله یا کلا فایلی برای دانلود میزارید reference رو هم معرفی کنید مال چه کسیه ؟ یا برداشت خودتونه یا جمع چند نظره اینطوری هیچ کمکی نمیکنه .
    شما که زحمت میکشید و فایل های مفید می زارید لطفا ارجاع بدین تا همه استفاده کامل ببرند
    ممنون
    3 کاربر مقابل پست memar1373 عزیز را پسندیده اند: admin,Ar Sa,sara.Architect
    برای هر سوال بیش از یک پاسخ وجود دارد....

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بخش معماری
    رشته تحصيلي
    معماری
    پسندیده
    695
    مورد پسند: 995 بار در 499 پست
    میزان امتیاز
    1498
    نقل قول نوشته اصلی توسط memar1373 نمایش پست ها
    سلام مهندس
    من یکبار دیگه هم این خواهش و کردم لطفا یک مقاله یا کلا فایلی برای دانلود میزارید reference رو هم معرفی کنید مال چه کسیه ؟ یا برداشت خودتونه یا جمع چند نظره اینطوری هیچ کمکی نمیکنه .
    شما که زحمت میکشید و فایل های مفید می زارید لطفا ارجاع بدین تا همه استفاده کامل ببرند
    ممنون
    سلام مهندس جان. احوالت؟ خوبی؟
    این مقاله هایی که بر طبق ارجاع بیان نشده،معمولا داخل فایل قرار دارن و منم ناچارم که روی تاپیک ننویسم بهتره چون داخل فایل منبع یا ارجاع بیان شده!
    اکثر فایلها هم از برداشت خودمه و حتی بیان نکردم ولی نظر شما صحیح و ممنون، حتما بیان خواهد شد. مرسی
    2 کاربر مقابل پست Ar Sa عزیز را پسندیده اند: admin,sara.Architect

خـــدا صـــدامــو میـــشنوی؟ ... بـــاور کـــن بـُــــریـــدم... بُــــریدم از آدمـــهای ایــــن زمیــــنت خـــــدا...

خســـته نیـــستم امــــا خســــته م کــــردن...

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    مقطع تحصيلات
    لیسانس
    رشته تحصيلي
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد
    پسندیده
    177
    مورد پسند: 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    411
    بله منم تا اینجا ک دانلود کردم دیدم داخلش اطلاعات هست ولی بعضیارو دانلود میکنم میبینم ک قبلا داشتم یا خوندم یا اون چیزی ک من میخواستم رو نداره اگه نویسنده معلوم باشه بهتره
    ممنون
    3 کاربر مقابل پست memar1373 عزیز را پسندیده اند: admin,Ar Sa,sara.Architect
    برای هر سوال بیش از یک پاسخ وجود دارد....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

http، iromran، load، url، فیلم و مستند، فرم مالی متره و برآورد، قالب بندی بتن، متره، متره و برآورد، متره و برآورد ساختمان، متره و برآورد ساختمان فلزی، متره و برآورد ساختمان آجری، متره و برآورد ساختمان بتنی، مطالعات معماری، معماری، نقشه فرهنگسرا، نقشه های ویلایی، نقشه بیمارستان، نقشه دانشگاه، کنید، کتاب های معماری، پایان نامه های معماری، پروژه متره، پروژه متره و برآورد، پروژه متره ساختمان 1 طبقه، پروژه متره ساختمان 2 طبقه، پروژه متره ساختمان 3 طبقه، پروژه متره ساختمان 4 طبقه، پروژه متره ساختمان 5 طبقه، پروژه متره ساختمان 6 طبقه، پروژه متره ساختمان7 طبقه، پروژه معماری، پروژه های متره و برآورد، پروژه کارآموزی، پروژه روستا، www، بر، تیرچه و بلوک، تاثیر، دانلود، دانلود نقشه های فاز2، دانلود نقشه های معماری، دانلود نقشه های اجرایی، دانلود پروژه متره و برآورد.، دانلود پروژه معماری، دانلود پروژه های متره، دانلود پروژه های متره و برآورد، دانلود پروژه های معماری، دتایل های اجرایی ساختمان، رمز، ریز متره، ساختمان چهار طبقه با زیر بنای 720 متر مربع، طراحی فنی مسکونی، عکس های معماری

نمایش برچسب‌ها