[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

در این بخش پروژه رو سازی در ۳۴ صفحه با فرمت pdf تهیه شده که در ادامه بخشی از متن و فهرست آن برای مشاهده قرار داده شده , همچنین لینک دانلود pdf و پاورپوینت رو سازی نیز در انتهای این مطلب قرار داده شده است.
. مقدمه:

روسازی راهها به عنوان بخشی از سازه راه نقش بسیار مهمی در عملکرد و تأمین سطح هموار و ایمن دارد.بنابراین ساخت روسازیهای با قابلیت باربری و عمر بالا و کیفیت مناسب و نیز نگهداری آنها در شرایط عملکردی مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل بررسی عوامل مؤثر بر عملکرد و عمر اینگونه روسازیها برای رفع کاستی*ها و نواقص احتمالی و ارتقاء دانش مهندسی روسازی می *تواند گام مؤثری در افزایش دوام و کیفیت روسازیها و در نتیجه صرفه*جویی در هزینه ساخت و نگهداری روسازی شود. مشخصات هندسی لایه*های روسازی و مشخصات مکانیکی مصالح مهمترین مشخصه*های روسازی هستند که در رفتار سازه*ای و عملکردی روسازی نقش دارند.در این فایل به کلیات و معرفی لایه های مختلف روسازی و مراحل اجرای روسازی پرداخته شده است. . فهرست:

عنوان : رو سازی مقدمه کلیات انواع روسازیها ۱- روسازیهای انعطاف پذیر ۲- روسازیهای صلب ۳- روسازیهای ترکیبی روسازیهای انعطاف پذیر ویژگیهای لایه های روسازی انعطاف پذیر لایه آسفالتی است با این تفاوت که اساس معمولا از مصالح متراکم غیر چسبنده تشکیل می شود ولی قشر آستر همواره آسفالتی است. انواع مخلوط*های آسفالتی مخلوط آسفالت گرم قشر رویه (توپکا) قشر آستر اساس قیری اجرای آسفالت گرم آماده سازی سطح راه پخش مخلوط آسفالتی تراکم لایه آسفالتی . [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
رمز فایل فشرده: [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] (پسورد را تایپ نمایید.)
[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
حجم فایل در حالت فشرده: ۵۵۴ KB
[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]
.
———————————————— ——————————