مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از امروز آغاز شد.
[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] به گزارش صباایران به نقل از موج ، سید علیرضا میر محمد صادقی معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، با بیان این مطلب گفت: مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از صبح امروز(۱۰ اردیبهشت ماه) آغاز شد و تا روز پنج شنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.


وی توضیح داد: حدود ۱۷۶۶ نفر در این دوره از جلسات مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، شرکت خواهند کرد که از این تعداد حدود ۶۴۴ جذب صنعت نفت خواهند شد.میر محمد صادقی تاکید کرد: این دوره از آزمون استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در تهران و اهواز به طور همزمان در حال برگزاری است.
معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، تصریح کرد: مقاطع تحصیلی افراد شرکت کننده در مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، دکترا و کارشناسی ارشد در رشته های اقتصاد، بهداشت محیط، حسابداری، حقوق، زمین شناسی، شیمی، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات، مدیریت، مهندسی برق، صنایع، عمران، کامپیوتر،مواد، نفت، مکانیک، ایمنی و بازرسی فنی، آمار، مهندسی دریا و کتابداری است.وی یاد آور شد: حدود ۱۱۵ نفر نیز در زمستان و پاییز سال گذشته با برگزاری مصاحبه جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در شرکت ملی نفت ایران جذب شدند.
میر محمد صادقی در مورد فرآیند جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، گفت: این افراد می توانند در سایت فارغ التحصیلان ممتاز ثبت نام کنند، پس از دریافت مجوزهای استخدامی، ابتدا از سایت ممتازین نیرو جذب خواهد شد در صورتی که این سایت نیروی انسانی مورد نظر را تامین نکند، بین سایر داوطلبان استخدام در صنعت نفت، آزمون کتبی برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری آزمون سراسری استخدام در صنعت نفت در هفته اول خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در این آزمون سراسری، حدود ۶۶۰ نفر برای استخدام در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گزینش خواهند شد.
منبع:unp.ir