سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91 - صفحه 2

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 129

موضوع: نامه اعتراض به آزمون هاي نظام مهندسي 91

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    مورد پسند: 28 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    586
    دوستان اعتراضات خود را به آزمون نظام مهندسي شهريور 91 در سايت خبر آنلاين (و يا ساير سايت هاي خبري) به آدرس زير اعلام كنيد ، مطمئنم مفيد خواهد بود .

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

اميدوارم با پيگيري جدي و يكپارچه حق خودمان توسط شما دوستان، اين رسم غلط برگزاري غير استاندارد آزمون نظام مهندسي در3-4 دوره اخير ، يكبار و براي هميشه پايان يابد .

(اگر پيگيري منسجم توسط داوطلبان در دوره هاي قبل صورت مي گرفت هم اكنون شاهد برخورد غير پاسخگويانه و تحقير آميز در ارتباط با آزمون مذكور از سوي دفتر مقررات ملي ساختمان و تعاوني خدمات آموزشي سازمان سنجش به عنوان برگزار كنندگان اين آزمون ها نبوديم

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    میزان امتیاز
    586
    ارتباط با وزير راه وشهر سازي مهندس نيكزاد حتما واسش پيام بديد
    2 کاربر مقابل پست shahab772 عزیز را پسندیده اند: mbn65,mohammad-elmi

3. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    468
    سلا م به همه دوستان
    مسلمان کسیه که از حق خودش دفاع کنه
    متاسفانه آزمون نظام مهندسی سوالاتش غیر استاندارد بود و کسی هم چیزی نگفت این درحالیه که تا سال 86 سوالات بقدری ساده بود که هر کس شرکت میکرد قبول میشد. امیدوارم جامعه مهندسان باسواد و بافرهنگ چنین چیزی رو قبول نکنن. فکرشو بکنید ما دست به دست هم بدی خیلی کارا میشه کرد......

4. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    46
    مورد پسند: 37 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    444
    باسلام خدمت دوستان.من آزمون شركت نكردم ام ميخواستم خدمتتان عرض كنم كه درصحبتهايي كه ازجناب مهندس سيفي (خانه عمران مشهد)نقل ميشه طرح سوالات با اين شكل خيلي سخت ويا درمواردي كاملا غيرمرتبط جزء سياست جديد سازمان نظام مهندسي براي جلوگيري ازورود بي رويه مهندسان فارغ التحصيل سال هاي اخير كه درموارد زيادي با علم پايين اقدام به گرفتن پروانه اشتغال ميكنن وباعث پايين آمدن سطح مهندسي كشور ميشه اتخاذ شده وسازمان سنجش اصولا مجري اين سياست هاست.در سال هاي قبل ميگفتند شهرهاي بزرگ ظرفيت نداره بريد شهرستان هاي تابعه .الان همونا هم پرشده
    نميخوام نااميدتون كنم شماتلاشتون وبكنيد انشاا... نتيجه بگيريدبه نظراعتراض مستقيم به مهندس نيكزاد موثرتر باشه ازسازمان سنجش به جايي نميرسيد
    اماباتوجه به برگزاري آزمون2بار در سال كمي بعيد به نظر ميرسه.موفق باشيد
    کاربر مقابل پست mohammad-elmi عزیز را پسندیده است: shahab772

5. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    میزان امتیاز
    586
    بسمه تعالی

قابل توجه شرکت کنندگان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه*اي معماران تجربي شهریورماه 91
    بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان محترمی که نسبت به سوالات آزمونهای یاد شده اعتراض دارند می*رساند، لازم است ضمن درج مشخصات کامل فردی و آدرس خود، اعتراض خود را با ذکر توضیحات کامل از جمله نوع آزمون، رشته آزمونی، شماره سوال و چگونگی ابهام یا دلایل اعتراض را از طریق نمابر شماره 88922240-021 حداکثر تا تاریخ 15/7/91 به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نمایند.

بدیهی است به درخواستهای پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهدشد.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

شكر خدا اعتراض ها جواب داد بعضي ها فقط نا اميد ميكنند

6. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    میزان امتیاز
    586
    اينم لينك خبر كوتاهي نكنيد

7. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    424
    من همین الان اعتراض خودم رو مبنی بر استاندارد نبودن سوالات آزمون نظام مهندسی محاسبات و نظارت عمران و همچنین سخت بودن و زمان بر بودن سوالات و اشتباهاتی که در برخی از سوالات بود رو نوشتم و به شماره 88922240-021 فکس کردم و خواستار رسیدگی و برگزاری مجدد آزمون و یا پایین آوردن درصد حد نصاب قبولی در آزمون شدم .
    از دوستانی که در این آزمون شرکت کرده اند خواهش می کنم اعتراض خود را حتما نوشته و به سازمان سنجش ارسال کنند . [b][u] :twisted: :twisted:

8. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    424
    من همین الان اعتراض خودم رو مبنی بر سخت بودن و غیر استاندارد بودن سوالات نظارت و محاسبات عمران که نیاز به زمان بیشتری داشت و همچنین اشتباهاتی که برخی از سوالات داشت رو نوشتم و به شماره 02188922240 فکس کردم و خواستار بررسی و برگزاری مجدد آزمون و یا پایین آوردن حد نصاب نمره قبولی شدم .
    از دوستانی که در این آزمون شرکت کرده اند خواهش میکنم اعتراض خود را به سازمان سنجش حتما ارسال کنند تا بلکه بتونیم جلوی پایمال شدن حق خودمون رو بگیریم .

9. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    میزان امتیاز
    586

نمونه فرم اعتراض

نقل قول نوشته اصلی توسط ttr_co
    من همین الان اعتراض خودم رو مبنی بر سخت بودن و غیر استاندارد بودن سوالات نظارت و محاسبات عمران که نیاز به زمان بیشتری داشت و همچنین اشتباهاتی که برخی از سوالات داشت رو نوشتم و به شماره 02188922240 فکس کردم و خواستار بررسی و برگزاری مجدد آزمون و یا پایین آوردن حد نصاب نمره قبولی شدم .
    از دوستانی که در این آزمون شرکت کرده اند خواهش میکنم اعتراض خود را به سازمان سنجش حتما ارسال کنند تا بلکه بتونیم جلوی پایمال شدن حق خودمون رو بگیریم .

دو ستان نمونه فرم گذاشتم هر چي به ذهنتون ميرسه بگيد كه همه يه دست بشيم مشكلات سئوالات رو مطرح كنيد يا علي
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

10. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    میزان امتیاز
    586

نمونه فرم اعتراض جديد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab772
    http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=164
    اينم لينك خبر كوتاهي نكنيد
    اينم يه نمونه فرم جديد دوستان بررسي كنند

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

aac، com، http، url، فایلهای، فراهم، فردی، فردا، قدیمی، قدرت، قطع، قطعی، كه، كوتاه، لازم، مقدار، مقررات، مكانيك، ملي، ملی، منابع، مهندسين، مهدی، موفق، موتور، مورد، موردی، موسوی، ميكنند، میلیمتر، میان، میتواند، میدان، میشم، مگر، متناسب، مثال، مجاز، محاسبات، محترم، مدير، مدارک، مربوط، مربوطه، مسئولیت، مشخص، مصوب، مصاحبه، مطلبی، معلق، معنا، معرفی، چقدر، نقطه، نمونه، چند، چه، نهم، چون، نوبت، نوشته، نوع، چي، نژاد، نبودن، نبش، ندادن، ندارد، چرا، چشم، نصف، نظارت، نظرات، نظرتون، همچنین، همه، همین، هیچ، هست، وقت، وقتی، وکالت، وارد، وجود، وشهر، يه، یک، یاد، یعنی، کلاف، کمتر، کنه، کنار، که، کوچکی، کارفرما، کتاب، کجاست، کد، کدام، کریم، کشیدن، گونه، گیر، گانه، گارد، گزینه، پیدا، پیرامون، پیشنهاد، پايان، پایان، پاسخ، پاسخگویی، پدر، پرداخت، www، ؟؟؟، آنلاین، آوردن، آینده، آیا، آرمه، آرامش، آزمون، آزمونهاي، افقی، اقدامات، الان، امید، انچه، اند، اندر، انسانی، اينجا، این، اینکه، اثبات، احداث، ارتفاع، ارسال، از، اسلامشهر، اسم، اساتید، اشكالات، اشکال، اشاره، اصلا، اصطلاح، اضافه، اعمال، اعتماد، اعتراضي، بچه، بنده، به، بهتر، بیان، بگیرم، باور، بايد، بازگشت، بتن، بحث، بدم، برخي، برداشت، بررسي، بررسی، برسی، بسیار، بسته، بصورت، تلاش، تمامی، تو، تواند، تاپیک، تاثیری، تاریخ، تجديد، تحلیلی، تدریس، ترين، تراكم، ترتیب، ترسيم، تسلیم، جوشي، جا، جامعه، جديد، حقوقی، حال، حتما، حتی، حداقل، حضور، حضرت، خواست، خوب، خوبه، خودش، خیال، خارج، خدمات، خصوص، خط، دفاتر، دفاع، دفتر، دومین، دوره، دوستان، دوستانی، دوش، دید، دانشجویی، داره، دارید، دارای، دارد، داستان، در، درک، ذیل، روابط، روح، را، رایانه، زمين، زمان، زمانی، زیر، زده، سوالات، سواد، سید، سپرده، سایت، سابقه، ساختمان، ساختمانهای، سرچ، شفاف، شهرستان، شوند، شوید، شود؟، شاخه، شده، صفحات، ضرورت، طور، طی، طریق، طراحی، طراحان، طرح، علت، عجيب، عزیزان، غلط

نمایش برچسب‌ها