کرکره برقی از لحاظ مصرف انرژی بهینه و همچنین از لحاظ طراحی بسیار راحت و مناسب هستند و نصب آنها بسیار کم هزینه است. سیستم های کرکره برقی بهترین انتخاب برای مدرنیزه سازی و پروژه های ساخت و ساز جدید شما می باشند.

سیستم های کرکره برقی منجر به کاهش هدر رفتن انرژی (گرما) و کاهش هزینه سوخت می گردد. آنها دارای مزیت محافظت کامل و حتی بهبود دمای درونی محیط در فصل تابستان می شوند. آنها همچنین از لحاظ طراحی و ویژگی منحصر بفرد می باشند. شما می توانید از دو سیستم کرکره برقی front-mounted و یا سیستم های Top-mounted استفاده نمائید.

رکره های برقی بطور مداوم در معرض عناصر مختلف قرار می گیرند. یکی از چالش های مهم در این خصوص با توجه به تغییرات آب و هوا: موقعیت های نامساعد، از قبیل امواج گرما، طوفان و تغییر الگوهای آب و هوایی می باشد. وجود این مناطق باعث افزایش تقاضا برای مواد اولیه و ساختن این ابزارها شد. آلومینیوم دارای مزیت های فراوانی می باشد و جزء مواد اولیه ای محسوب می گردد که دوام و عمر زیادی دارند. همچنین شکل ظاهری و رنگ آن با کیفیت تر از PVC می باشد. کرکره های برقی آلومینیومی همچنین دارای مزیت محافظت ضد سرقت هستند. آلومینیوم بهترین انتخاب است.
حفاظت در مقابل سرما، نور خورشید، نویز و سرقت

هنگامی که درهای کرکره برقی بسته می شوند، آنها یک توده هوای بسیار قوی را تشکیل می دهند، این فرایند به شما این امکان را می دهد که عایق حرارتی خود را تا 45% بهبود بخشید، و در 10 % از سوخت مصرفی خود صرفه جویی و بیش از 10 دسیبل در کاهش سر و صدا تاثیر گذار است. گرما و اشعه های UV در تابستان نیز وجود دارند و هر جایی را که مد نظر داشته باشید می توانید با این روش ضد سرقت کنید.
حفاظت در مقابل حشرات با سیستم کرکره برقی

صفحه نمایش اختیاری حشرات بطور یکپارچه و نامرئی در کرکره های برقی تعبیه شده است. این سیستم از یک صفحه نمایش توری شفاف تشکیل شده است، حشرات را از بین می برد و نمای بیرونی خوبی را مهیا می سازد. صفحه نمایش حشرات در پشت پرده کرکره ای جابجا می شود.
محافظ در برابر شکستن

عناصر مجهز به موتور باعث توقف فشار به کرکره برقی و عدم شکستن یا خشک شدن اتصالات شافت می گردند. کرکره های برقی اتوماتیک دارای یک لایه اضافی به منظور جلوگیری از شکستن هستند، حتی هنگامی که شما در منزل نیستید این سیستم کار میکند .کرکره های برقی با تنظیم یا زمان های مختلف باز وبسته می شوند.
راحتی
کرکره های برقی از لحاظ کارایی یکدست، ساده و راحت هستند. آنها آپشن های زیادی را در اختیار شما قرار می دهند تا سهولت کار فراهم آید. این سیستم تمام کارایی ها را در اختیار شما قرار می دهد و اجازه می دهد که شما در هر جایی که هستید بتوانید کرکره های برقی تکی یا گروهی منزل خود را کنترل کنید. در این سیستم هیچ نیازی به کابل های برق نیست.
کاهش هدر رفتن گرما، کاهش هزینه انرژی

توده ایزوله بین پرده
کرکره برقی و پنجره پل های حرارتی را به حداقل می رساند. به منظور بهره برداری کامل از تاثیرات عایق، کرکره های برقی در اطراف محیط پنجره یک محیط بدون درز را ایجاد می کنند تا از به هدر رفتن انرژی جلوگیری شود. در این صورت هوای گرم در داخل باقی می ماند و هوای سرد در خارج از محیط باقی می ماند. در روزهای بسیار گرم، فرایند معکوس اتفاق می افتد. در هر دو روش، شما در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و از مزیت هوای درون اتاق بهره مند می گردید.منبع:کرکره برقی الکترو حفاظ