خانه / چارتهای آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها)
چارتهای آزمون نظام مهندسی

چارتهای آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها)

چارتهای آزمونهای نظام مهندسی بهمن 97 (تمام رشته‌ها)

 

آزمونهای نظام مهندسی جزوه باز هستند و استفاده از هرگونه کتاب و جزوه در آن بلامانع است پس مطالعه دقیق و مرور کلیه مطالب و نحوه علامت گذاری آنها، نقش اساسی در راحتی کار شما در روز آزمون خواهد داشت.

جزوات چارت بندی شده شامل خلاصه ای از قسمت‌های مهم و پر تکرار منابع آزمون هستند که احتمال طرح سوال از آنها بسیار بالاست.

تجربه استفاده از این جزوات در دوره‌های قبلی آزمون نشان داد که استفاده از این سیستم ابداعی و جدید تا حد زیادی در قبولی داوطلبان آزمون نقش داشته و استقبال و رضایت چشمگیری را در پی داشته است.

تغییرات کلی چارتهای آزمونهای نظام مهندسی بهمن 97
 

1-تیترها به ترتیب حروف الفبا:

برای راحتی کار شما مهندسین و داوطلبین عزیز تصمیم بر این شد که در ویرایش جدید چارتهای آزمونهای نظام مهندسی بهمن 97 تیترها و جملات بکار رفته در این چارت ها به ترتیب حروف الفبای فارسی چیدمان (sort) شوند. بدین صورت که تیترها و جملات هر فصل از منابع آزمون به ترتیب حروف الفبا از “الف” تا “ی” منظم شده اند.
دلیل این نوع چیدمان راحتی و بالا بردن سرعت عمل در پیدا کردن موضوعات و تیترها در سر جلسه آزمون است. مهندسین عزیز از این پس می توانند با کمک این چارت ها با سرعت عمل بیشتری پاسخ های صحیح را از منابع آزمون جستجو کنند.
روشن است که خطای دید و سر در گمی در این روش چیدمان به حداقل خود رسیده و این می تواند کمک بزرگی در روز آزمون برای داوطلبین عزیز باشد.

2-پاسخنامه های تشریحی رشته های عمران و معماری:

در کنار خرید و دانلود چارت های آزمونهای نظام مهندسی، میتوانید برای رشته های عمران (نظارت،اجرا،محاسبات) و معماری (نظارت و اجرا) پاسخنامه های تشریحی آزمونهای ۶ دوره پیش (خرداد و آبان ۹۳ ، مرداد و بهمن ۹۴، شهریور و اسفند ۹۵) را نیز به رایگان دریافت کنید.

با دانلود فایل نمونه می توانید چارت خلاصه نویسی شده مبحث ۲ مقررات ملی را ملاحظه بفرمایید و با این جزوات بیشتر آشنا شوید

برای دانلود فایل نمونه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود فایل نمونه چارت مبحث ۲

—————————————————

روشهای خرید چارت‌ها:

روش اول: روی دکمه “خرید” که در زیر هر چارت موجود است کلیک کنید و بعد از آن بر روی دکمه پرداخت کلیک کرده تا به صفحه “پرداخت” هدایت شوید و مشخصات خود را در فرمهای مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه موجود در زیر فرمها کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید، مراحل خرید آنلاین را طی کرده و فایل مورد نظرتان را مستقیماً دانلود کنید. قابل ذکر است در این روش با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید خرید را انجام دهید. پس از خرید لینک دانلود فایل برای شما نمایان می شود و هم زمان لینک آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توجه: پس از اینکه در صفحه بانک مبلغ با موفقیت پرداخت شد صفحه بانک را نبندید و چند ثانیه صبر کنید تا ثانیه شمار موجود در صفحه صفر شود یا اینکه اگر نمی خواهید چند ثانیه صبر کنید روی دکمه “تکمیل خرید” کلیک نمایید تا بصورت خودکار به صفحه فروشگاه وارد شده و پرداخت شما کامل شود. در صورتیکه حین انتقال به صفحه فروشگاه مرورگر شما پیغامی داد روی دکمه Continue کلیک نمایید تا پرداخت کامل شود، کلیک روی این دکمه بسیار مهم می باشد در غیر اینصورت پرداخت ناموفق شده و فایل در اختیار شما قرار نمی گیرد و مبلغ پرداختی هم بصورت خودکار توسط بانک به حسابتان برگشت داده می شود.

روش دوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید وجه فایل مورد نظر را به شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۲۰۹۹۱۴ بنام مهدی حیدری انتقال داده و ۴ شماره آخر کارت+نام فایل مورد نظر+آدرس ایمیلتان را به ایمیل iromran@yahoo.com ارسال کنید.فایل مورد نظر در کمتر از ۱۲ ساعت از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

شماره تلفن پشتیبانی:  09033719795

—————————————————

خرید آنلاین و دانلود چارت های آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها):

شایان ذکر است در این سایت ، خرید آنلاین و دانلود فایلها با استفاده از موبایل و تبلت نیز امکانپذیر است.

 

چارت های آزمون نظام مهندسی – نسخه رنگی

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سبز رنگ پایین کلیک کنید. (اولین چارت بصورت پیش فرض تیک خورده که می‌توانید با توجه به نیاز خود تیک آنرا برداشته و دیگر گزینه ها را تیک زده و خرید کنید)

 

 

چارت های آزمون نظام مهندسی – نسخه سیاه و سفید

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سبز رنگ پایین کلیک کنید. (اولین چارت بصورت پیش فرض تیک خورده که می‌توانید با توجه به نیاز خود تیک آنرا برداشته و دیگر گزینه ها را تیک زده و خرید کنید)

 

 

پیشنهاد ویژه برای داوطلبین آزمونهای نظام مهندسی:

پاسخ یاب – یافتن سریع پاسخ ها – ویژه آزمون نظام مهندسی

بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی

X بستن تبلیغات
همکاری در فروش سل یو