خانه / چارتهای آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها)
چارتهای آزمون نظام مهندسی

چارتهای آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها)

چارتهای آزمونهای نظام مهندسی مهر 98 (تمام رشته‌ها)

آزمونهای نظام مهندسی جزوه باز هستند و استفاده از هرگونه کتاب و جزوه در آن بلامانع است پس مطالعه دقیق و مرور کلیه مطالب و نحوه علامت گذاری آنها، نقش اساسی در راحتی کار شما در روز آزمون خواهد داشت.

جزوات چارت بندی شده شامل خلاصه ای از قسمت‌های مهم و پر تکرار منابع آزمون هستند که احتمال طرح سوال از آنها بسیار بالاست. تجربه استفاده از این جزوات در دوره‌های قبلی آزمون نشان داد که استفاده از این سیستم ابداعی و جدید تا حد زیادی در قبولی داوطلبان آزمون نقش داشته و استقبال و رضایت چشمگیری را در پی داشته است.

همانطور که در بالا هم توضیح داده شد این جزوات شامل قسمت های مهم و پر تکرار منابع آزمون هستند که شما میبایست قبل از روز آزمون آنها را در کتابهایتان علامت زده یا در ابتدای هر فصل یادداشت کنید.

موضوعات و تیترهای مهم هر فصل کتاب بترتیب حروف الفبا در این جزوه نوشته شده است. بهترین روشی که میتوان از جزوات چارت بندی شده استفاده کرد این است که این قسمتهای مهم را در ابتدای فصل مربوطه یادداشت یا در صفحات کتاب هایلایت و علامت گذاری کنید. با این کار میتوان یک دور تمامی منابع آزمون را مرور کرد که مسلماً در پروسه یادگیری و مطالعه هم میتواند موثر و مفید باشد.

برای مطالعه و علامت گذاری هر کتاب شما میبایست در حین مطالعه چارتها، صفحات مربوط به آن را هایلایت یا علامت گذاری کنید. دلیل اصلی چیدمان الفبایی این جزوه این نیست که شما برای هر فصل مجبور به ورق زدن و گشتن در میان صفحات کتاب برای پیدا کردن موضوع مورد نظر میشوید که این عمل ناخودآگاه تمرینی برای روز امتحان شما نیز خواهد بود. در ثانی شما میتوانید موارد مهم هر فصل را بترتیب حروف الفبا در جزوه ملاحظه کنید.

شما با کمک جزوات چارت بندی شده قادر خواهید بود با موارد مهم هر فصل کتابها آشنا شوید. فقط تکرار و تمرین را از یاد نبرید که همیشه رمز اصلی موفقیت شماست. شایان ذکر است کار با این جزوه یا جزوات دیگر آزمونهای نظام مهندسی میتواند سرعت عمل شما در روز آزمون را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

با دانلود فایل نمونه می توانید چارت خلاصه نویسی شده مبحث ۲ مقررات ملی را ملاحظه بفرمایید و با این جزوات بیشتر آشنا شوید

برای دانلود فایل نمونه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود فایل نمونه چارت مبحث ۲

—————————————————

روشهای خرید چارت‌ها:

روش اول: روی دکمه “خرید” که در زیر هر چارت موجود است کلیک کنید و بعد از آن بر روی دکمه پرداخت کلیک کرده تا به صفحه “پرداخت” هدایت شوید و مشخصات خود را در فرمهای مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه موجود در زیر فرمها کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید، مراحل خرید آنلاین را طی کرده و فایل مورد نظرتان را مستقیماً دانلود کنید. قابل ذکر است در این روش با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید خرید را انجام دهید. پس از خرید لینک دانلود فایل برای شما نمایان می شود و هم زمان لینک آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توجه: پس از اینکه در صفحه بانک مبلغ با موفقیت پرداخت شد صفحه بانک را نبندید و چند ثانیه صبر کنید تا ثانیه شمار موجود در صفحه صفر شود یا اینکه اگر نمی خواهید چند ثانیه صبر کنید روی دکمه “تکمیل خرید” کلیک نمایید تا بصورت خودکار به صفحه فروشگاه وارد شده و پرداخت شما کامل شود. در صورتیکه حین انتقال به صفحه فروشگاه مرورگر شما پیغامی داد روی دکمه Continue کلیک نمایید تا پرداخت کامل شود، کلیک روی این دکمه بسیار مهم می باشد در غیر اینصورت پرداخت ناموفق شده و فایل در اختیار شما قرار نمی گیرد و مبلغ پرداختی هم بصورت خودکار توسط بانک به حسابتان برگشت داده می شود.

روش دوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید وجه فایل مورد نظر را به شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۲۰۹۹۱۴ بنام مهدی حیدری انتقال داده و ۴ شماره آخر کارت+نام فایل مورد نظر+آدرس ایمیلتان را به ایمیل iromran@yahoo.com ارسال کنید.فایل مورد نظر در کمتر از ۱۲ ساعت از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

شماره تلفن پشتیبانی: 09033719795

—————————————————

خرید آنلاین و دانلود چارت های آزمون نظام مهندسی (تمام رشته ها):

شایان ذکر است در این سایت ، خرید آنلاین و دانلود فایلها با استفاده از موبایل و تبلت نیز امکانپذیر است.

چارت های آزمون نظام مهندسی – به تفکیک رشته ها

 

چارت های رشته عمران

عمران نظارت (۷۱ صفحه): شامل چارت های کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران،کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی,کتاب گوبرداری و سازه های نگهبان(حمیدرضا اشرفی،ویرایش دوم ۱۳۹۵),آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش چهارم و.مباحث ۱،۲٫۵٫۶٫۷٫۸٫۹٫۱۰٫۱۱٫۱۲٫۲۱٫۲۲

عمران اجرا (۱۰۱ صفحه): شامل چارت های کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، تصویب نامه هیئت وزیران،کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی,کتاب گوبرداری و سازه های نگهبان(حمیدرضا اشرفی،ویرایش دوم ۱۳۹۵),آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش چهارم و مباحث ۲,۳,۴,۵,۶,۷,۸,۹,۱۰,۱۱,۱۲،۱۳،۱۴،۱۶،۱۷,۱۸,۱۹,۲۰،۲۱,۲۲

پکیج چارتهای رشته عمران (۱۰۴ صفحه): برای رفاه حال داوطلبین عزیز و بصرفه تر بودن، پکیج ترکیبی عمران هم ارائه شده است. اگر داوطلب ۲ یا ۳ آزمون هستید به صرفه تر است که این پکیج را تهیه نمایید. این پکیج در قالب یک فایل واحد قادر خواهد بود در هر سه آزمون نظارت،اجرا و طراحی سر جلسه آزمون شما را در یافتن پاسخ ها یاری کند. این پکیج با تخفیف ویژه تقدیم شما خواهد شد.

+ اصلاحیه های منابع آزمون و فایل منابع ستاره دار آزمون

+هدیه رایگان: پاسخنامه تشریحی رشته های عمران ۹ دوره اخیر: خرداد و آبان۹۳ ، مرداد و بهمن۹۴ ، شهریور۹۵ و اسفند۹۵ ، مهر۹۶ ، اردیبهشت و بهمن۹۷

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سبز رنگ پایین کلیک کنید. (اولین چارت بصورت پیش فرض تیک خورده که می‌توانید با توجه به نیاز خود تیک آنرا برداشته و دیگر گزینه ها را تیک زده و خرید کنید)

 

چارت های رشته معماری

چارت ترکیبی رشته معماری (۹۳ صفحه): از آنجایی که منابع رشته معماری اجرا بر دو آزمون دیگر (نظارت و طراحی) همپوشانی دارند، تصمیم برآن شد که برای رشته معماری فقط یک چارت واحد بصورت ترکیبی تقدیم حضور شما مهندسین گرامی کنیم. این کار صرفه اقتصادی نیز برای شما عزیزان خواهد داشت

چارت های هر سه آزمون (نظارت،اجرا،طراحی): شامل کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران، کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی,کتاب گوبرداری و سازه های نگهبان(حمیدرضا اشرفی،ویرایش دوم ۱۳۹۵) و مباحث ۲,۳,۴,۵,۷,۸,۹,۱۰,۱۱,۱۲،۱۳،۱۴،۱۵،۱۶،۱۷,۱۸,۱۹,۲۰،۲۱,۲۲

+ اصلاحیه ها و پیوست های آزمون اجرا

+هدیه رایگان: پاسخنامه تشریحی رشته های معماری ۵ دوره اخیر: شهریور و اسفند۹۵ ، مهر۹۶ ، اردیبهشت و بهمن۹۷

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سبز رنگ پایین کلیک کنید. (اولین چارت بصورت پیش فرض تیک خورده که می‌توانید با توجه به نیاز خود تیک آنرا برداشته و دیگر گزینه ها را تیک زده و خرید کنید)

 

چارت های رشته تاسیسات مکانیکی

تاسیسات مکانیکی (نظارت و طراحی) (۴۵ صفحه): شامل چارتهای کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران و مباحث ۱،۲،۳،۱۲،۱۴،۱۵،۱۶،۱۷،۱۹،۲۱،۲۲

+هدیه رایگان: فایلهای نشریه ۱۲۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

 

چارت های رشته تاسیسات برقی

تاسیسات برقی (نظارت و طراحی) (۳۳ صفحه): شامل چارتهای کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران و مباحث ۱،۲,۳,۱۲,۱۳,۱۵,۱۹,۲۱,۲۲

+هدیه رایگان: فایلهای نشریه ۱۱۰ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

 

چارت های رشته نقشه برداری – ترافیک – شهرسازی

نقشه برداری (۱۷ صفحه): شامل چارتهای کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران و مباحث  ۱،۲،۱۲،۲۱+هدیه رایگان: فایل نشریه ۹۵ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

ترافیک (۱۶ صفحه): شامل چارتهای کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران و مباحث ۱،۲،۲۰،۲۱

شهرسازی (۲۰ صفحه): شامل چارتهای کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،تصویب نامه هیئت وزیران و مباحث۱،۲،۴،۲۰،۲۱

 

 

پیشنهاد ویژه برای داوطلبین آزمونهای نظام مهندسی:

پاسخ یاب – یافتن سریع پاسخ ها – ویژه آزمون نظام مهندسی

بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی

X بستن تبلیغات
همکاری در فروش سل یو