خانه / بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی (فقط قسمتهای مهم کتاب)
بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی

بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی (فقط قسمتهای مهم کتاب)

نسخه جدید بسته تکمیلی – ویژه آزمونهای نظام مهندسی مهر 98

بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی مخصوص شب امتحان و مرور مطالب مهم

یادآوری قسمتهای مهم کتاب با حل مثال و ذکر نکات کلیدی و شکلها

با توجه به نزدیک بودن آزمونهای نظام مهندسی و در وقت کم باقیمانده یکی از بهترین راههای مطالعه مرور مطالب مهم و هایلایت یا علامت زدن آنها در کتاب است. بدیهی است آزمونهای نظام مهندسی رقابت بر سر سرعت عمل داوطلبین است و این سرعت عمل محقق نمیشود مگر با مطالعه و علامت زدن قسمتهای مهم کتابها !

با نگاهی گذرا به آمار و ارقام آزمونهای دوره های پیش و کمی تحقیق  به این نتیجه میرسیم مباحث ۶٫۷٫۹٫۱۰ و کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی جزو کتابهای بسیار مهم و پر تکرار هستند و همواره نقش اصلی را در قبولی مهندسین بازی می کنند. از دوره های اخیر با اضافه شدن آزمون صلاحیت اجرا، سوالاتی از آیین نامه ۲۸۰۰ و… نیز طرح شده است.

جالب اینجاست که بدانید در آزمون عمران نظارت خرداد ۹۳ تعداد ۳۵ سوال از مباحث ۶،۷،۹،۱۰ و کتاب راهنمای جوش طرح شد یعنی چیزی در حدود ۵۰% کل سوالات! روشن است که تسلط بر روی این ۴ کتاب میتواند نقش بسیار ارزشمندی در تضمین قبولی شما داشته باشد.

در “بسته تکمیلی جزوات تکمیلی آزمون نظام مهندسی” با تکیه مستقیم بر این کتب و معرفی تمامی بندها و صفحات مهم آنها و با حل مثالها و ذکر نکات مهم همراه با رسم شکل و یادآوری سوالهای دوره های پیش در بخش مربوطه سعی شده تا کمک بزرگی به داوطبین آزمونهای نظام مهندسی کشور بشود.

همچنین منابعی نیز برای آزمونهای اجرا جمع آوری شده که میتواند سر جلسه آزمون به داوطلبین عزیز کمک کند.

مباحثی که در “بسته تکمیلی جزوات آزمون نظام مهندسی” آورده شده اند:

 • مبحث ۶ مقررات ملی ۱۳۹۲ – بارهای وارد بر ساختمان
 • مبحث ۷ مقررات ملی ۱۳۹۲– پی و پی سازی
 • مبحث ۹ مقررات ملی ۱۳۹۲– طرح و اجرای ساختمانهای بتن آرمه
 • مبحث ۱۰ مقررات ملی ۱۳۹۲– طرح و اجرای ساختمانهای فولادی
 • کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی در ساختمانهای فولادی
 • دستورالعمل گودبرداری و سازه های نگهبان
 • کتاب راهنمای مبحث ۱۶ تاسیسات بهداشتی ۱۳۹۲
 • قوانین کار و تامین اجتماعی
 • دستورالعمل بیمه ها پروژه ها در قراردادهای پیمانکاری
 • آشنایی با نظام فنی و اجرایی کشور
 • موافقتنامه،شرایط عمومی و شرایط خصوصی پیمان(نشریه۴۳۱۱)

جزوات تکمیلی مباحث مقررات ملی مناسب برای تمام آزمونهای عمران و معماری هستند.

شما در لینک زیر با دانلود فایل راهنما و نمونه جزوات می توانید با این بسته تکمیلی بیشتر آشنا شوید.

دانلود فایل نمونه و راهنمای استفاده از بسته تکمیلی

—————————————————

روشهای خرید:

روش اول: برای خرید هر کدام از جزوات ، گزینه جلوی آن را تیک زده سپس دکمه خرید را کلیک کنید و بعد از آن بر روی دکمه پرداخت کلیک کرده تا به صفحه “پرداخت” هدایت شوید و مشخصات خود را در فرمهای مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه موجود در زیر فرمها کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید، مراحل خرید آنلاین را طی کرده و فایل مورد نظرتان را مستقیماً دانلود کنید. قابل ذکر است در این روش با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید خرید را انجام دهید. پس از خرید لینک دانلود فایل برای شما نمایان می شود و هم زمان لینک آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد. (می توانید هم زمان با هم چندین فایل را تیک بزنید و خرید را انجام دهید)

توجه: پس از اینکه در صفحه بانک مبلغ با موفقیت پرداخت شد صفحه بانک را نبندید و چند ثانیه صبر کنید تا ثانیه شمار موجود در صفحه صفر شود یا اینکه اگر نمی خواهید چند ثانیه صبر کنید روی دکمه “تکمیل خرید” کلیک نمایید تا بصورت خودکار به صفحه فروشگاه وارد شده و پرداخت شما کامل شود. در صورتیکه حین انتقال به صفحه فروشگاه مرورگر شما پیغامی داد روی دکمه Continue کلیک نمایید تا پرداخت کامل شود، کلیک روی این دکمه بسیار مهم می باشد در غیر اینصورت پرداخت ناموفق شده و فایل در اختیار شما قرار نمی گیرد و مبلغ پرداختی هم بصورت خودکار توسط بانک به حسابتان برگشت داده می شود.

روش دوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید وجه فایل مورد نظر را به شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۲۰۹۹۱۴ بنام مهدی حیدری انتقال داده و ۴ شماره آخر کارت+نام فایل مورد نظر+آدرس ایمیلتان را به ایمیل iromran@yahoo.com ارسال کنید.فایل مورد نظر در کمتر از ۱۲ ساعت از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

شماره تلفن پشتیبانی: 09033719795

—————————————————

خرید آنلاین: برای خرید هر کدام از جزوات ، گزینه جلوی آن را تیک زده سپس دکمه خرید را کلیک کنید.

قیمت کل این مجموعه ۵۳۵۰۰ تومان است که با خرید پکیج جزوات میتوانید از تخفیف ۲۱۵۰۰ تومانی برخوردار شوید. (تمامی جزوات در پکیج بصورت جداگانه موجود می‌باشد)

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سبز رنگ پایین کلیک کنید. (اولین گزینه بصورت پیش فرض تیک خورده که می‌توانید با توجه به نیاز خود تیک آنرا برداشته و دیگر گزینه ها را تیک زده و خرید کنید)

 

 

 

پیشنهاد ویژه برای داوطلبین آزمونهای نظام مهندسی:

پاسخ یاب – یافتن سریع پاسخ ها – ویژه آزمون نظام مهندسی

چارت های آزمون نظام مهندسی

X بستن تبلیغات
همکاری در فروش سل یو