[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

بتن سخت صنعتی می تواند برای بخش ها و اماکنی که روزانه دارای رفت و آمد و جمعیت زیادی هستند ، مورد استفاده قرار گیرد ، اما نکته قابل اجرا این است که ابتدا کوسن کاری مناسب را انجام دهید و اگر سطح آن دارای بتن قدیمی باشد می توانید بتن جدید را با استفاده از در صورت لزوم عملکرد بالاتر


در اینجا برخی از این مکان ها برای شما آورده شده است:

یکی از این مکان ها سوله ها یا مراکز صنعتی هستند که خطر آسیب رسیدن به سطح و فشار زیاد وجود دارد.
خیابان ها از جمله مناطقی هستند که استفاده از بتن سخت بهترین انتخاب است و دلیل انتخاب آن این است که بتن دارای خاصیت ضد سایشی و ضد باکتریایی است و باعث محبوبیت آن در اتومبیل ها و انسان ها شده است. راحت است
سالن ها و انبارهای تولید همیشه در معرض خطر ساییدگی و اشیاء تیز قرار دارند ، بنابراین مشخص است که برای جلوگیری از آسیب رساندن به سطوح ، باید از کفپوش بتونی سخت استفاده شود.
پارکینگ ها و اماکن عمومی مانند پارک ها ، پمپ بنزین ها و اماکن توریستی و تفریحی باید با دقت کاشته شوند.
اگر قصد داریم شما را با بخش دیگری معرفی کنیم ، باید بگوییم که مسئله کفپوش در کارخانه ها بسیار مهم است و اگر به درستی انجام نشود ، سالانه هزینه های سنگینی برای نگهداری آن متحمل می شود ، بنابراین اجرای کفپوش با بتن ویژه می تواند مزایای بسیاری داشته باشد .

درباره [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] بیشتر بدانید

در مورد این پودر بتونی باید گفت که بتن سخت به طور هم زمان اعمال می شود که باعث افزایش پایداری بتن می شود و پاشیدن آن روی سطح باعث ایجاد سطح بسیار صاف و قابل توجهی می شود. استفاده از این پودر روکش سختی را ایجاد می کند که از سنگ های دانه ای جامد و بادوام تشکیل شده است ، این استحکام و دوام بالا باعث می شود سطح در برابر هر نوع سایش مقاوم باشد و آن را کاملاً آماده استفاده کند. به طور کلی ، پودر بتن سخت استفاده شده در کاربرد بتن سخت ، از مقاومت بالایی برخوردار است و یکی از خواص بی نظیر آن است.


آب بندی بتونی


آب بندی بتونی با استفاده از مواد ویژه

وقتی مسئله محیط زیست مطرح می شود ، این چالش حتی بیشتر می شود. این بدان دلیل است که در بعضی موارد مواد شیمیایی و آب آلوده به خاک یا آب می توانند آنها را آلوده کنند. بنابراین ، در سالهای اخیر ، به دنبال پیشرفت های علمی جامعه بین الملل ، روش های مدرن پدید آمده است که صنعت آب بندی را به طرز چشمگیری تغییر داده است.

این محصولات می توانند شامل پودرهای سیلانت در مخلوط بتن ، ملات سیلانت در بتن ، ملات مناسب برای جلوگیری از نشت آب ، ملات قابل نفوذ برای مقابله با فشارهای منفی و درزگیرها باشند.

3. ضد آب بتن با استفاده از تزریق اپوکسی

ترک های موجود در بتن به دلیل اهمیت سازه و دلایل آن قابل ترمیم و بازسازی است. تزریق رزین اپوکسی یکی از بهترین روش های آب بندی و تقویت است. اپوکسی تزریق منافذ و ترک های بتن را پر کرده و از ورود آب به سطوح جلوگیری می کند.

رزین های اپوکسی مورد استفاده در سیستم های تزریق بتن از رزین سخت شده ساخته شده اند. رزین های تزریقی دارای خاصیت چسبندگی عالی ، مقاومت شیمیایی در برابر اسیدها ، سخت شدن زود هنگام (زمان پردازش کم) و مقاومت در برابر رطوبت هستند.[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]