[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

در این بخش دانلود پروژه کفپوش های ساختمانی در ۳۰ صفحه تهیه شده که در ادامه بخشی از متن و فهرست آن را برای دانلود قرار داده ایم.
همچنین لینک دانلود پاورپوینت کفپوش های ساختمانی نیز در انتهای این مطلب قرار داده شده است. . مقدمه:

کف پوش یک کلمه جامع برای پوشش دائمی کف زمین و یا برای عمل نصب چنین پوشش هایی است. پوشش روی زمین کلمه است که به طور کلی به هر کالای از پیش آماده شده گفته می شود که بروی زمین برای فراهم سازی سطح مناسب راه رفتن قرار می گیرد. هر دو کلمه می توانند به جای همدیگر به کار روند اما پوشش روی زمین بیشتر به کالاهایی که به صورت آزاد بروی زمین قرار می گیرند گفته می شوند. کالا هایی که تقریبا همیشه به عنوان پوشش روی زمین طبقه بندی می شوند شامل فرش، قالیچه های محلی، و یا کف پوش های ارتجاعی مثل linoleum or vinyl flooring .و کالاهایی که عموما به آنها کف پوش گفته می شود شامل کف پوش های چوبی سرامیک، سنگ، موزائیک و پوشش های شیمیایی یکپارچه می شود. در این پاورپوینت به بررسی کفپوش های ساختمانی ، می پردازیم . .

فهرست:

عنوان
کفپوش های ساختمانی
مقدمه
شرکت های فعال
کف پوش های چوبی
کف پوش های سخت
کف پوش های شیمیایی یکپارچه
کف پوش های مقاوم
کف پوش های پیاده رو
مشکلات رایج کف پوش ها
کفپوش لمینیت
کفپوش بامبو
کفپوش مرمر
کفپوش Vinyl PVC
کاشی های کف چرمی
کف پوش های ارتجاعی . [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

. [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] رمز فایل فشرده: [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] (پسورد را تایپ نمایید.) [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] حجم فایل در حالت فشرده: ۴۰۹ KB [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ] ———————————————— ——————————