سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق ايــن ليـــنک آنرا بازیابی کنید.

شروع به کار مهندسان - صفحه 3

پاسخ یاب یافتن سریع پاسخ ها ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده راهنمای استفاده از امکانات سایت و روش ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید.

برای ارتقا عنوان کاربری خود به کاربر ویژه و دسترسی به بخش ویژه VIP اینجا کلیک کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: شروع به کار مهندسان

1. Top | #21

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    بین المللی امام خمینی
    سال اخذ مدرک
    1392
    پایه نظام مهندسي
    3 محاسبات، نظارت، اجرا
    پسندیده
    574
    مورد پسند: 2,390 بار در 948 پست
    میزان امتیاز
    2735
    نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheitunak
    نقل قول نوشته اصلی توسط juki
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin
    نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh
    سلام
    من از نحوه کار توی دفتر فنی اطلاعاتی ندارم
    واسه کار کردن اونجور جاها باید کجاها سر بزنم؟
    با سلام
    پیمانکارها معمولا یک نفر برای سرپرست کارگاه دارند و یک یا چند نفر برای دفتر فنی
    دفتر فنی کارش اینه که صورت وضعیت و نامه نگاریهای کارهایی که انجام میشه را با توجه به پیشرفت کار مینویسه و پس از تایید دستگاه نظارت مبلغ تایید شده به پیمانکار پرداخت میشه
    و نوشتن صورت وضعیت هم با توجه به فهرست بها باید شخص متره برآورد کار را انجام داده و در ردیفهای فهرست بها ضرب کنه
    البته نرم افزارهای زیادی هم برای نوشتن صورت وضعیت وجود داره که کارها را خیلی راحت کرده ولی باید شما کاملا به کار آشنایی داشته باشید تا بتوانید صورت وضعیت بنویسید

اگر شما کنار شخص با تجربه ای کار کنید حتما به سرعت پیشرفت میکنید چون کسانی که بتوانند صورت وضعیت خوب بنویسند معمولا کم هستند یعنی درست بلد نیستند و اگر شما دفتر فنی بلد باشید نیازی نیست دنبال کار باشید خود پیمانکارها دنبال شما خواهند آمد چون پیمانکار کار را برای سودش انجام میدهد و کسی هم که میتونه پولش را زنده کنه افرادی هستند که در دفتر فنی کار میکنند
    موفق باشید
    سلام

آخه نمیشه همینجوری رفت تو یه دفتر فنی و بگی من کار میخوام
    انقدر آدم هایی که تو این محیط ها هستند زرنگن که سریع می فهمن سابقه کار نداری چه برسه خانم هم باشی دیگه بدتر هیچکس قبولت نداره
    من که خیلی دنبال کار گشتم همه جا حداقل 3 سال سابقه کار میخواستن آخرش هم سر کار غیر مرتبط با رشته امم واقعا نمیدونم از چه راهی باید وارد بازار کار رشته ام (عمران) که خیلی هم بهش علاقه دارم بشم ؟؟؟؟؟

نه اتفاقا خیلی ها خوب برخورد میکنند
    شما برو بگو میخوام باهاتون همکاری کنم
    وقتی کار نرم افزاریتون قوی باشه ( کارایی که انجام میدین مطابق بازار موجود باشه) حتما ازتون استقبال میشه
    حالا شاید اولش از لحاظ حقوق کمی خوب نباشه ولی هم کار یاد میگیرید هم تجربه. و انشا... طراح مطرحی در آینده...

موفق باشید

من که رفتم توی دفتر مهندسیا اصلا تحویل نمیگیرن.
    بعدشم اصلا نمیدونستم چی بگم.
    وقتی میگی میخوام باهاتون همکاری کنم میگن نیرو نیاز نداریم. واقعا سخته

درسته. خوب بعضی وقتا اینطور برخورد میکنن ولی شما هم باید بالاخره از یه جا شروع کنید دیگه. شاید به عنوان کارآموز جایی مشغول بشید هم بد نباشه. اگر هم از طریق یه آشنا به جایی معرفی بشید که باز خیلی بهتره.
    دیگه زمانه اینطور شده!
    3 کاربر مقابل پست CivilF عزیز را پسندیده اند: admin,civil 23,nasrin153
    طراحی سازه، تدریس خصوصی و ترجمه متون انگلیسی
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

[تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    85
    مورد پسند: 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    508
    سلام
    منم هرچی دنبال کار گشتم نتیجه نداد،هر دفتر فنی که میری میگن کادر تکمیله
    من حتی به عنوان کارآموزم راضی بودم که حداقل یه تجربه ای کسب کنم اما کو دلسوز؟! :!:
    فقط باید پارتی داشته باشی که جایی معرفیت کنن تا هم کار گیرت بیاد هم 1 عالمه تجربه که نیست!!! :)
    الانم که دیگه هرجا عمرانی بخوان فقط آقا میخوان نه خانم :)
    4 کاربر مقابل پست nasrin153 عزیز را پسندیده اند: admin,civil 23,juki,mehrdad52

3. Top | #23

عنوان کاربر
    پاسخگو و راهنما
    مقطع تحصيلات
    فوق لیسانس
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    بین المللی امام خمینی
    سال اخذ مدرک
    1392
    پایه نظام مهندسي
    3 محاسبات، نظارت، اجرا
    پسندیده
    574
    مورد پسند: 2,390 بار در 948 پست
    میزان امتیاز
    2735
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin153
    سلام
    منم هرچی دنبال کار گشتم نتیجه نداد،هر دفتر فنی که میری میگن کادر تکمیله
    من حتی به عنوان کارآموزم راضی بودم که حداقل یه تجربه ای کسب کنم اما کو دلسوز؟! :!:
    فقط باید پارتی داشته باشی که جایی معرفیت کنن تا هم کار گیرت بیاد هم 1 عالمه تجربه که نیست!!! :)
    الانم که دیگه هرجا عمرانی بخوان فقط آقا میخوان نه خانم :)

سلام
    کار بالاخره پیدا میشه
    به بخش استخدامی ها هم سر بزنید. تو این سایت هم آگهی استخدام میذاریم. یه سری جاها هم سابقه کار نمیخواستن. میتونستید واسه اونجاها هم رزومه بفرستید.

تو این تاپیک آگهی گذاشته شده

حتی برای جاهایی هم که سابقه میخوان رزومه بفرستید. گاهی اوقات نوشتن سابقه کار در آگهی ها ظاهری هستش! رزومه بفرستید بعضی جاها بدون سابقه هم نیرو میگیرن.
    انشا... که همه موفق باشیم و یه کار خوب پیدا کنیم....
    5 کاربر مقابل پست CivilF عزیز را پسندیده اند: admin,boushehromran,civil 23,juki,nasrin153
    طراحی سازه، تدریس خصوصی و ترجمه متون انگلیسی
    [تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ][تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند. ]

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    390
    سلام عزیزان من ترم 2 عمران ساختمان ام 18 سالمه..چی کار کنم واسه اینده شغلیم

5. Top | #25
    x33
    x33 آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    425
    شما که فکر نکنم مشکلی داشته باشی...اینجور که میگی نخبه هستی
    ما از 7 سالگی میریم اول دبستان و 12 سال درس میخونیم تا کنکور بدیم
    میشه 18 سال ترم اول دانشگامون و 2 ترم بعد 19 سالمونه
    اینجوری شما یحتمل سوم دبیرستان وارد دانشگاه شدی
    و به نظرم با این وضع شما آینده کاری خیلی خوبی داری

6. Top | #26
    x33
    x33 آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    0
    مورد پسند: 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    425
    ولی به نظر من اشتباه مارو نکن...این دنیا دنیای نرم افزار هستش و ارتباط شما در کنار تحصیل مدارج زبان رو طی کن و مدرک هاش رو بگیر و آشنایی پیدا کن با طرح ها و خلاقیت نشون بده از خودت و با رفتار سازه در انواع بارگذاری ها آشنا شو...بعد به قول مدیران سایت با برنامه ها کار کن و تجربه کسب کن...بهترین سایت عمرانی که دیدم همینجا بوده که تو سریع ترین زمان جوابت رو میدن و هر مشکلی هم داشتی با مدیران اینجا درمیون بذار که فوق العاده هستن و دلسوز..خلاصه محاسبات ما مغزمون نیست که 4 تا فرمول توش باشه ما باید درکمون از واکنش های طبیعی مواد در شرایط خاص بیشتر باشه...فرمول 4 تا برگس که همیشه همراهمونه و بلدیم چطور ازش استفاده کنیم.
    من به شما پیشنهاد میکنم فعلا قبل پاس کردن تحلیل 2 و مقاومت مصالح سمت نرم افزار نرید بیشتر پیرامون ساختمون ها باشید و نگاه کنید به همه ی جزئیات بعدا وقتی توی یک درس بهشون برخورد میکنید کاملا متوجه میشید...اشکال آموزش ما هم اینه که فقط تئوری کار میکنیم.
    پس اول زبان رو قوی کنید و سعی کنید با محیط عمران در زبان انگلیسی و اصطلاحاتش آشنا بشید...موفق باشید
    4 کاربر مقابل پست x33 عزیز را پسندیده اند: admin,boushehromran,juki,mehrdad52

7. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    25
    مورد پسند: 39 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    459
    سلام پول پارتی

8. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    پسندیده
    54
    مورد پسند: 104 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    470
    سلام یه اشتباهی که خیلیامون میکنیم اینه که میریم سراغ دفاتر فنی! منم اون اوایل میرفتم سراغ دفاتر فنی ک 90 درصد اون ها اصلا تحویلت نمی گیرند چه برسه به اینکه قبول کنن باهاشون همکاری هم بکنید! به نظر من بهترین روش اینه که برید سراغ کارگاه ها و اونجا دنبال کار بگردید، باید سماجت داشته باشید و نا امید نشید.
    من خیلی کوچیکتر از اونی هستم که بخام راهنمایی کنم ولی این تجربه من بود، من الان دانشجو هستم و ترم 5 عمران،مطمعن باشید وقتی من تونستم کار پیدا کنم شما هم میتونید، منم مثل شما هیچ پارتی ای نداشتم پس بدون پارتی هم میشه کار پیدا کرد، همونطور که دوستان هم گفتن نرم افزارهاتون رو قوی کنید مخصوصا ایتبز.
    از مهندس ادمین و مهندس ترکاشوند هم حتما راهنمایی بگیرید که دلسوزانه کمکتون میکنن همونطور که منو راهنمایی کردن.
    موفق باشید...
    4 کاربر مقابل پست engineer7 عزیز را پسندیده اند: admin,boushehromran,mehrdad52,SIAMAK-TORKASHVAN7

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع